Ekologiczne ogrzewanie

Ekologiczne ogrzewanie

04 Cze 2014, 13:45

Co myślicie o ekologicznym ogrzewaniu. Właśnie dziś kupiłem kolektor słoneczny http://www.dedietrich-solary.pl/systemy_solarne do którego zakupu przekonała mnie żona. Firma zapewnia, że kolektory to energooszczędne ogrzewanie. Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat?
myfuture
Obserwowany

Auto: opel tigra

Re: Ekologiczne ogrzewanie

06 Cze 2014, 12:11

Jak najbardziej fajna opcja. Sam mam w domu jeden kolektor jednak nie byl to gotowy zestaw tylko stary odnawialem i powiem ze spisuje sie na prawde fajnie. Juz kiedy sa srednio cieple dni spokojnie woda osiaga 40-45 stopni
To te trzy litery, które zawróciły w głowie nie jednemu, BMW
eMiLxPompa
Początkujący

Zdjęcia: 98
Miejscowość: Tarnów
Prawo jazdy od: 24 05 2010
Auto: nie mam

11 Cze 2014, 20:21

na pewno się zwróci tylko po jakim czasie:p
gorącego klimatu to my nie mamy; )
Adamautko
Początkujący

Zdjęcia: 24
Prawo jazdy od: 29 08 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

11 Cze 2014, 20:45

Na studiach mielismy projekt wlsanie zaprojektowac taki system i z tego co pamietm inwestycja zwracla sie po ok. 6 latach dla dosc dobrych produktów instalowanych. Oczywyscie jest duzo zmiennych moze sie zwrocic juz po 4 a moze dopiero po 10. Jednak srednio jest to w okolicach 6-7lat
To te trzy litery, które zawróciły w głowie nie jednemu, BMW
eMiLxPompa
Początkujący

Zdjęcia: 98
Miejscowość: Tarnów
Prawo jazdy od: 24 05 2010
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość
    Niemiecki automobilklub ADAC, spośród 52 samochodów, wybrał Audi A3 zwycięzcą kategorii "jakość" tegorocznej edycji nagrody "Gelber Engel". Wyniki konkursu opierają się na sporządzanej przez ADAC statystyce ...
    Nowy model Hyundai Santa Fe Nowy model Hyundai Santa Fe
    Całkowicie Nowy Hyundai Santa Fe reprezentujący segment D-SUV trafił właśnie do polskich salonów. Nowa generacja tego eleganckiego samochodu oznacza dla Klienta odważny design, maksymalny komfort, wysoką jakość wykonania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      Jasne wętrze -  Honda Civic
      Mini Roadster z otwartym dachem 2012 23
      Nowy Staw 2014, Volkswagen Golf IV R32