Elektromechanik Białystok

Elektromechanik Białystok

29 Sty 2013, 13:35

Witam poszukuje elektromechanika w Białymstoku do mojego Leona. Mam problem z centralnym zamkiem w drzwiach pasażera oraz szyba się nie otwiera. Na 90% jest problem z modułem komfortu. Szukam fachowca który kupi mi tą część i zamontuje. Jakich polecacie oprócz tego z Fast?
vego
Nowicjusz

Miejscowość: Krypno

Re: Elektromechanik Białystok

27 Lut 2013, 01:06

Witam wszystkich.
Sprobuj na ul.Magnoliowej os.Zielone Wzgorze /skrzyzowanie z Armii Krajowej lub w Kleosinie ul.Wankowicza 1(trudniej trafic) .Wszedzie trzeba sie umawiac na termin .
Pozdrawiam. Adam
adam330
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-1992
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: E39
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...
    Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...

•  
    • Gokart, tył
      Pokazy Stuntu Motocyklowego, 8
      Off-road, Katowice, 23
      Trial Lędziny 2014 czerwiec