Wycena badania grubości lakieru na masce samochodu

11 Sty 2013, 23:03

Witam

Niedawno miałem wymienianą maskę samochodzie w ASO jednak żeby być pewnym że nie dostałem zaszpachlowanej starej chciałem pojechać do niezależnego serwisu blacharskiego żeby ocenić czy faktycznie maska jest fabrycznie nowa. Może moje podstawy są bezpodstawne jednak wole sprawdzić

Czy możecie polecić jakiś serwis na ursynowie ?

Pozdrawiam
Grzesiek
sterngre
Nowicjusz
 
Posty: 44
Prawo jazdy: 01 04 1997
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW
Silnik: 2000
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

24 Lut 2013, 13:53

Widzę, że nie masz tu żadnej odpowiedzi - w sprawie Ursynowa niestety nie mogę się wypowiedzieć, natomiast chciałbym polecić coś, co może Ci dopomóc znakomicie i teraz i w przyszłości, przy podobnych problemach. Mierniki grubości lakieru na przykład w odmianach GL-1, GL-1s, GL-2B, GL-3, GL-3s - produkowane przez prodig-tech.pl. Korzystałem z dwóch z nich kupując już trzy samochody i sprowadzając kolejne cztery na prośbę moich znajomych. Czasem nie zastąpi to pomocy mechanika czy znawcy w sprawach dotyczących bardziej skomplikowanych zagadnień mechanicznych ale z całą pewnością rozwiąże problem podstawowej diagnozy związanej z powłokami lakierniczymi. Niedrogie, efektywne rozwiązanie.
senaktor
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Skoda Kodiaq 4x4 dojechała na metę Rajdu Dakar
    W stawce samochodów, które wyruszyły na trasę tegorocznej, 40. edycji kultowego Rajdu Dakar pojawiła się ŠKODA KODIAQ. SUV pokonał liczącą prawie 10 000 km trasę wiodącą po pustyniach i bezdrożach Ameryki ...