Europa wschodnia - gorsze samochody.Wejdź i sprawdź +ankieta

Czy zgadzasz się ze mną ?

Tak
10
59%
Nie
5
29%
Nie mam zdania
2
12%
Razem głosów : 17

Europa wschodnia - gorsze samochody.Wejdź i sprawdź +ankieta

24 Wrz 2007, 21:17

Kupiłem nowego vw caddy w niemczech. Takiej wersji wyposażenia i typ tapicerki którą mam w moim caddy (z niemiec), dealer z Polski powiedział , że takiej nie ma. Mam Opla Vectre z 2000 roku kupionego w Polskim salonie, i problem tkwi w tym , że słychać trzaski z deski a w oplach kupionych w niemczech jezdzacych po Polskich drogach nie słychać takich trzasków.Moim zdaniem w fabrykach samochody z defektami są wysyłane do Europy wschodniej między innymi do Polski ,silniki z małymi "odchyleniami" osiągów tez są wysyłane do Europy. Co macie do powiedzenia na ten temat.
cichys
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Re: Europa wschodnia - gorsze samochody.Wejdź i sprawdź +ank

10 Lip 2009, 13:59

cichys napisał(a):Kupiłem nowego vw caddy w niemczech. Takiej wersji wyposażenia i typ tapicerki którą mam w moim caddy (z niemiec), dealer z Polski powiedział , że takiej nie ma. Mam Opla Vectre z 2000 roku kupionego w Polskim salonie, i problem tkwi w tym , że słychać trzaski z deski a w oplach kupionych w niemczech jezdzacych po Polskich drogach nie słychać takich trzasków.Moim zdaniem w fabrykach samochody z defektami są wysyłane do Europy wschodniej między innymi do Polski ,silniki z małymi "odchyleniami" osiągów tez są wysyłane do Europy. Co macie do powiedzenia na ten temat.

i to niestety prawda -znajomy kupił vw T5 ,mimo moich propozycji aut używanych , i zamiast cieszyć się nowym vw /woda w kabinie -ale skąd..../ ręczny niedziała a szyby elektyczne działają wedle włsnych zachcianek -serwis oczywiście bardzo grzeczny ale mało skuteczny . Dla przykładu moje vw T4 -LEJE PALIWKO ,WYMIENIAM OLEJ -FILTRY I GNAM PRZED SIEBIE A AUTKO MA 390TYŚ - I ELEKTRYKA I MOTOR TO POEZJA
max23
Początkujący

Miejscowość: elbląg

28 Gru 2009, 11:30

Po prostu samochody na rynek niemiecki są lepiej zrobione bo opel to niemiecka marka i dla siebie robi lepsze samochody tak samo jak VW BMW audi i inne, Inne marki też robią podobnie zawsze samochody sprowadzane z Niemiec mają wyjątkowo żywotne opony klocki akumulatory itp w porównaniu do samochodów sprzedawanych w polskich salonach.
M_TT
Początkujący

Miejscowość: ...

28 Gru 2009, 11:48

Jesli tak rzeczywiście jest to wydaje mi się że przez to mają mniejszy zbyt na rynkach zewnętrznych. Zamiast robić poprawki w felernych egzemplarzach to walą tandetę do innych krajów. Istnieje obiegowa opinia "jak cię widza tak cię piszą" :idea:
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

07 Sty 2010, 18:20

w dokumentach samochodu można znaleźć zapis na jaki rynek auto jest wyprodukowane, znajomy kupił toyotę avensis z salonu i doczytał się "samochód wyprodukowany na rynek polski rosyjski.... (itd)" a o krajach zachodnich mowy nie było więc to o czymś świadczy.
M_TT
Początkujący

Miejscowość: ...

09 Sty 2010, 17:31

Bardzo ciekawy temat! Również słyszałem podobne teorie co do nowych samochodów. Jednak muszę przyznać, że mam już drugi samochód od "nówki" z polskiego salonu i żadnych defektów w nich nie znalazłem!
w moich żyłach płynie benzyna, zamiast serca świszczy turbina!
moto_maniak
Nowicjusz

Miejscowość: Pomorze
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V60 Plug-IN - Najbezpieczniejsza hybryda na świecie Volvo V60 Plug-IN - Najbezpieczniejsza hybryda na świecie
    Nowe Volvo V60 Plug-IN zostało określone przez Euro NCAP najbezpieczniejszym autem na świecie wyposażonym w napęd hybrydowy. W teście europejskiego instytutu samochód otrzymał najwyższy wynik pięciu gwiazdek. "Wszystkie ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      MINI Clubman Bond Street, tył