Europejskie, a Amerykańskie radio

Europejskie, a Amerykańskie radio

03 Gru 2009, 22:57

Witam, mam taki mały problem, niedawno zakupiłem radio mp3 pioneer DEH-2120UB lecz nie pasuje mi do samochodu :mrgreen: I stąd moje zapytanie czy wymiary kieszeni w Europie i Stanach są inne? Dodam, że auto to 13 letnia toyota 4-runner ze stanów . :mrgreen:

Może Wy mi coś poradzicie :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

Re: Europejskie, a Amerykańskie radio

04 Gru 2009, 13:13

Kolego, ale co znaczy że nie pasuje? Jest za duże, za małe, za wąskie? Takie miałes radio?
[link wygasł]

To jest z tego co widzę radio na 2 DIN.
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

04 Gru 2009, 16:46

witam, z tego co mi się wydaje to foto, które zostało zamieszczone jest z wcześniejszego modelu I lub II generacja, natomiast moja jest III, A z tym, że nie pasuje to chodziło mi o to, że kieszeń wydaje się byc za niska, wąska, i zbyt mało głęboka, obecne radio jest kształtu pioneera, lecz jak pisałem wymiary nie pasują, jeżeli to nie rozwiązuje problemu postaram się w weekend zrobic foto kieszeni wraz z radiem :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

24 Gru 2009, 15:21

... hmmm wydaje sie to dziwne ... mialem juz kilka pinkow ae stanow i jedyna roznica polegala na tym zeradio ze stanow nie posiadale rds-u poza tym wszystko bylo ok tym bardziej wymiary
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skaner laserowy - identyfikacja obiektów przed samochodem Skaner laserowy - identyfikacja obiektów przed samochodem
    Skaner laserowy pokazany przez Audi po raz pierwszy w modelu A8 (D5), to nowość w świecie motoryzacji. Wraz z radarem dalekiego zasięgu i przednią kamerą, tworzy on trójkę czujników, które wzajemnie się ...
    Unia Europejska zaostrza przepisy. Jakie czekają nas zmiany? Unia Europejska zaostrza przepisy. Jakie czekają nas zmiany?
    Nowe przepisy zatwierdzone przez Parlament Europejski mają na celu znacznie poprawić jakość i niezależność badań homologacji pojazdów oraz wzmocnić kontrolę znajdujących się na unijnym rynku pojazdów. W jaki ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kia Provo Concept, przód
      Porsche Cayenne S - Tuning, 2
      Rage-Race 2010
      Autosacrum 2006