Fajne, dobre coupe do 5.000 (najlepiej z LPG)

18 Lip 2015, 22:09

Witam,
temat jak wyżej. Szukam ciekawego autka coupe ale 4-5 osobowego (nie 2 osobowego) za ok 5.000. Przeglądając aukcje natknąłem się na Toyote Celice V z silnikem 1,6 105KM LPG, z 1992 roku. Cena autka to ok 4-4,5 tys. Warto? I jeszcze na minusie jest to ze mam od Tomaszowa Lubelskiego do niej ponad 130km...

Link to auta [link do oferty na Olx wygasł]

Czy może polecacie jakieś inne autka, dobrze by było jak najbliżej Tomaszowa.
Malik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Zdjęcia: 0
Auto: Daewoo Kalos
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

18 Lip 2015, 23:35

Cellica V to bardzo wdzięczne w prowadzeniu trwałe auto. Wbrew pozorom 1.6 daje radę w tym aucie. Jednak 3k za to auto to delikatna kpina - kumpel za wychuchany egzemplarz dał 5k i to po znajomości :roll:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14092
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

19 Lip 2015, 02:15

Prawie 2000wyświetleń i nic? A cena śmieszna..

zerknij na te:
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - bardzo ciekawy youngtimer.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Lip 2015, 14:26

Własciwie to on chce 4.000 bo z tym Panem troche pogadalem. Rozrzad jest w miare dobry bo ma przejechane 40tys. On osobiscie robil konserwacje podwozia, progów i w środku pod siedzeniami konserwował (w sumie to tez podwozie). Wyswietlenia to pikuś coś o tym wiem, sam jak kiedys srzedawalem mialem ich ponad 2tys i pozniej kots sie wkoncu znalazl :) Calibra fajna, ale to GM, mam juz jedno od tego koncernu i srednio jestem zadowolony. A ta Toyota jest bardzo ładna i z tego co się zdazylem naczytac to naprawde jest dobra mimo 23 lat :) A wiec suma sumarum to polecacie to autko czy raczej rozgladac sie za czyms innym??
Malik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Zdjęcia: 0
Auto: Daewoo Kalos
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

19 Lip 2015, 15:19

Malik napisał(a):A wiec suma sumarum to polecacie to autko czy raczej rozgladac sie za czyms innym??


Celina jest fajna ale cena do 5k jest mocno ryzykowna... wolałbym kupić paseo chwilę poświęć na dozbieranie kasy i kupić celinę.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10394
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

19 Lip 2015, 19:07

Myślisz że facet ma praktycznie zerowe zainteresowanie tą Celicą? Szczerze wątpie..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Lip 2015, 21:31

Ja się nią poważnie interesuje tylko czekam na Wasze opinie na temat autka i silnika. Ostatecznie gosc chce 4k i z tego co on mi mowi to rozrzad jest po 40tys km i innych napraw nie robil.
Malik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Zdjęcia: 0
Auto: Daewoo Kalos
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

20 Lip 2015, 06:10

Posłuchaj kolegów bo wiedzą co mówią. Sprzedający na pewno dobrze wie po ile chodzą zadbane Celiki i wystawia ją w niższej cenie nie przez przypadek. Inna sprawa, że ona może nie być nawet tyle warta :) . Niestety to co mówi właściciel przez telefon, a stan rzeczywisty auta to czesto 2 różne światy.

Jeśli masz blisko to chyba nie zaszkodzi podjechać z kimś kto zna się na rzeczy, jeśli dalej to już twoja decyzja.
martian1
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: Nie mam

20 Lip 2015, 08:57

Widać że wpadła Ci Celica w oko. Powiem Ci tak, nie jeden raz już bym się przez takie podejście naciął. Bez obejrzenia samemu auta z każdej strony nie można zdecydować. Czasem jest lepiej niż w opisie i zdjęciach a czasem wiele spraw jest w ogłoszeniu przemilczanych. Gdy cena jest poniżej rynkowej, przeważnie coś jest tego powodem.
iamnothouse
Nowicjusz
 
Posty: 45
Prawo jazdy: 01 03 2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Szukam

22 Lip 2015, 17:07

Auto jest w miarę dobre. Po sprawdzeniu lakieru niepokoi mnie warstwa lakieru na przednich błotnikach: od pasażera od 190 do 330, a od kierowcy 200-370. i jeszcze drzwi od pasażera maja warstwę od 80 do 200 (bliżej boku pojazdu) a do tego maska jest trochę jakby źle spasowana. ale co ciekawe wszystkie szyby są oryginalne...Chłodnica częściowo nie ma lamelek do odprowadzania ciepła ale jest szczelna. Na opony będzie trzeba trochę wydać bo maja po 3-2,5mm :/ Komputer komfortu albo jest zepsuty albo wypięty bo zamykanie szyb, zresztą jak centralny zamek, nie działa. Z tego co zdążyłem usłyszeć to amortyzatory z tylu są do wymiany. Drzwi od strony pasażera i kierowcy są lekko wgniecione i maja drobne rysy. Z tyły na klapie i na drzwiach kierowcy przy błotniku widać korozje. Sory ze tak chaotycznie napisane ale pisze to co sobie przypomnę po kolei. Co o tym sądzicie?
=========
Gość za niego chce 4.000 i ani grosza mniej.
Malik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Zdjęcia: 0
Auto: Daewoo Kalos
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

22 Lip 2015, 19:21

A może polecicie jakieś inne autko nie koniecznie coupe za w/w 5tys.
Malik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Zdjęcia: 0
Auto: Daewoo Kalos
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

22 Lip 2015, 20:16

Przecież auto w tym wieku nie będzie miało oryginalnego lakieru nie przesadzaj :roll:
Maska i chłodnica ruszane więc pewnie dostał w przód.
Za opony wyjdzie Ci max 1000zł no chyba że chcesz jakieś mega porządne i markowe.
I za to wszystko 4000zł hmm według mnie szkoda czasu,jakby zszedł pare stówek niżej można by było przemyśleć sprawe.

zerknij na te:
[link do oferty na Olx wygasł] - wrzucałem ostatnio na forum,wczoraj jedna osoba napisała że nieaktualne a ogłoszenie dziś ponownie dodane troche dziwne.
[link do oferty na Olx wygasł] - przebieg raczej na pewno autentyczny.
[link do oferty na Allegro wygasł] - bardzo ładny stan tylko niewiem jak u Ciebie z automatem..
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - dobry oldtimer.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

22 Lip 2015, 20:31

Żadne z tych aut nie przypadło mi do gustu :( Moze jakies inne propozycje?
Malik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Zdjęcia: 0
Auto: Daewoo Kalos
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

22 Lip 2015, 20:41

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - tylko progi coś mi się nie podobają.
[link do oferty na Allegro wygasł] - tutaj też dziwne progi..
[link do oferty na Olx wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

22 Lip 2015, 20:49

[link do oferty na Allegro wygasł]?
Kieł
Stały forumowicz
 
Posty: 2420
Auto: Nie mam