Fajny klasyk do 17tyś

20 Cze 2014, 22:20

Witam jestem otwarty na propozycję tak jak w temacie słucham :) :mrgreen:





:ok:
adrianbokser
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 332
Miejscowość: Śląsk
Auto: E32
Silnik: m60b30
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

20 Cze 2014, 22:33

Info szczątkowe, ale temat fajny :yes: pozwolę sobie zacząć

BMW e30 cabrio - tak, za 17k e30. Te auta już drożeją więc za zadbane cabrio trzeba dać 13k i więcej.
Alfa Romeo GTV - wg mnie piękna, ponadczasowa linia. Auto dla totalnego fanatyka, zupełnie nie do jazdy na co dzień tylko do trzymania w garażu i dopieszczania. Większość pewnie z oburzeniem będzie grzmieć co to za klasyk z połowy lat 90-tych - cóż, każdy słowo klasyk rozumie inaczej :)
Fiat Barchetta - j.w
Mercedes W/C124
Mercedes W140
Honda CR-x
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14106
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

20 Cze 2014, 22:44

Ja bym dorzucil cos z Forda ale Sierra i Scorpio mają dopiero aspiracje na klasyka, zostaje Capri ale może być problem z częściami.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

20 Cze 2014, 23:44

mike1735 napisał(a):BMW e30 cabrio - tak, za 17k e30. Te auta już drożeją więc za zadbane cabrio trzeba dać 13k i więcej.

Znajdź mi zadbane cabrio za 13 tys. :mrgreen: Cabrio nie polecam, za głupią uszczelkę dachu zapłacisz fortune, do tego słaba sztywnośc nadwozia, często już skorodowanego co dodatkowo je osłabia.
Szukaj e30 6R w wąskiej lampie, to juz prawdziwe klasyki, które drożeją dosłownie z miesiąca na miesiąc. E30 to klasyk, którym z powodzeniem można poruszać się na co dzień, częśli tanie i ogólnodostępne z wyjątkiem tzw. ,,rarytasów", które kosztują krocie.
Za ok 15 tys. zł możesz liczyc na fajny egzemplarz juz po remoncie blacharskim.
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opony mają moc – ratują życie, tylko daj im szansę
    Dawno, dawno temu wszyscy jeździli na jednych oponach i marzyli o Fiacie 125p. Rzeczywiście, historycznie opony na cały rok towarzyszyły motoryzacji przez wiele dziesięcioleci. Z czasem jednak, zwłaszcza od lat 80’, ...