Felga stalowa Toyota Auris

Felga stalowa Toyota Auris

06 Paź 2019, 20:07

Witam. mam problem ponieważ została uszkodzona w aucie felga stalowa. nie mogę nigdzie znaleźć takiej samej ( o ile dobrze patrzę bo srednio się na tym znam) felga jest nie do wyklepania. I prosiłbym o pomoc czy można kupić 1 szt czy trzeba wymieniać wszystkie. Jeśli tak to bardzo prosiłbym was o podanie takiego linka gdzie mógłbym zakupić ową felgę. Oznaczenia jakie udało mi się tam odszukać to 8.1/2Jx16H2 et45 HL3
Szabredyn
Obserwowany

Zdjęcia: 0

Re: felga stalowa toyota auris

07 Paź 2019, 07:58

Napewno dobrze spisałeś szerokość? Nie widziałem jeszcze w Toyocie tak szerokiej stalówki w tym rozmiarze, mozesz podjechać to ASO zapytać czy są w stanie Ci pomóc
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

07 Paź 2019, 09:16

wydaje mi się ze dobrze ale w razie W dodam zdjęcie bo możliwe ze źle odczytałem

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Szabredyn
Obserwowany

Zdjęcia: 0

07 Paź 2019, 11:37

Dla mnie to wygląda na 6,1/2. Powiedz jaka masz oponę a najlepiej to zmierz szerokosc felgi metrowka
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

Re: Felga stalowa Toyota Auris

08 Paź 2019, 17:49

Kao napisał(a):Dla mnie to wygląda na 6,1/2
@Kao rozmiar jest taki jak napisał autor czyli 8.1/2J widać, że to jest cyfra osiem bo poniżej jest szóstka i wygląda zupełnie inaczej :)

@Szabredyn musisz szukać po aukcjach na olx takich felg w rozmiarze 8.1/2Jx16H2 et45 HL3 ale tu jeszcze dochodzi jedna kwestia muszą się też zgadzać otwory na mocowanie felgi.
Szabredyn napisał(a):felga jest nie do wyklepania. I prosiłbym o pomoc czy można kupić 1 szt czy trzeba wymieniać wszystkie
Możesz kupić jedną sztukę pod warunkiem że będzie taka sama.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace
    W przeciwieństwie do klasycznych pojazdów typu kombi, station wagon czy nawet shooting brake – Kia Sportspace wyróżnia się zdecydowanie odmienną i wyszukaną architekturą w stosunku do tradycji. Wydłużoną ...

•