Fiat brava jtd jakie sa objawy uszkodzenia turbiny

fiat brava jtd jakie sa objawy uszkodzenia turbiny

13 Lis 2009, 22:50

witam, mam pare pytan..nie wiem zabardzo jak to ubrac w slowa, wiec najprosciej poprostu napisze...przy gwaltownym przyspieszeniu mam takie wrazenie jakby cos go blokowalo pojawia sie taki moment...nie wiem co to moze byc....:(poza tym czy normalne jest ze czujnik turbiny buczy, dosc glosno chodzi...?
dzieki za odp.
Ostatnio edytowany przez Darek78, 21 Lis 2009, 14:47, edytowano w sumie 1 raz
Darek78
Nowicjusz

Miejscowość: katowice

Re: Fiat brava jtd jakie sa objawy uszkodzenia turbiny

14 Lis 2009, 01:01

Pojawia się dosyć głośny świst i auto w momencie gdy powinno się zbierać dostaje strasznego muła.
Generalnie po dynamice wyraźnie czuć, że turbina nie współpracuje.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: fiat brava jtd jakie sa objawy uszkodzenia turbiny

14 Lis 2009, 23:15

dzieki....chyba wszystko wsakazuje na to ze ze turbina jest uszkodzona...tylko co z tym czujnikiem on ma tak buczec jak auto chodzi na wolnych to slychac go nawet jak siedze w aucie jest takie wrazenie jak by brzęczał jak mały kompresorek :lol:
Darek78
Nowicjusz

Miejscowość: katowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show 2012 / relacja Motor Show 2012 / relacja
    Wydarzenie zrealizowano w nowej formule łącząc wystawę motoryzacyjną z bogatym programem wydarzeń towarzyszących. Poznańskie wydarzenie obfitowało w premierowe pokazy samochodów, a furorę robiły stoiska na których ...
    Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort
    Volkswagen Amarok od końca czerwca jest produkowany w Hanowerze. Wszystkie Amaroki z podwójną kabiną trafią na rynek europejski i rosyjski. Wraz z rozpoczęciem produkcji w zakładzie Stöcken, do Amaroka wprowadzonych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VERVA Street Racing 2010
      Nissan GTR, przód, noc
      Sobota w terenie, 37
      Jury