Fiat bravo II 1.9JTD 120KM

Re: Fiat bravo II 1.9JTD 120KM

07 Lis 2017, 23:12

No to już chyba jestem zdecydowany :D ale jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to chętnie wysłucham ;)
Ponque
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 08 2013
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam

Re: Fiat bravo II 1.9JTD 120KM

08 Lis 2017, 10:07

Ponque napisał(a): ale jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to chętnie wysłucham ;)

Tak sobie pomyślałem jeszcze o polo gti 1,8t ale nie wiem jak aktualnie wychodzi cenowo bo jakiś czas temu było trzeba wywalić sporo więcej kasy na samo auto.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...
    Jazda po mokrej nawierzchni - poślizg pod kontrolą Jazda po mokrej nawierzchni - poślizg pod kontrolą
    Jazda po mokrej nawierzchni wymaga od kierowców więcej ostrożności i umiejętności. Jednym z największych niebezpieczeństw w takich okolicznościach jest akwaplanacja, czyli poślizg wodny. Co sprzyja akwaplanacji? Zły ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Tańczące dziewczyny
      Mazda rim
      Nissan 350Z