Fiat Cinquecento 700 słaby przez filtr

Fiat Cinquecento 700 słaby przez filtr

27 Lis 2011, 15:33

Witam. Mam następujący problem z CC700 a mianowicie mam stary filtr wsadzony który jest tak jakby "wciągnięty" tzn są szpary gdzie powietrze przechodzi bez filtra ale gdy wsadzę nowy filtr to samochód jest strasznie słaby na gazie jak i na benzynie, gdy wsadzę ten stary filtr to jest ok. Co to może być? Jeśli nie ten dział to przepraszam. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam ;]
xxx13
Nowicjusz

Re: Fiat Cinquecento 700 słaby przez filtr

27 Lis 2011, 16:44

Powietrze wchodzi bez filtrowania?! To niedopuszczalne :!: Jeśli założysz nowy filtr ,to powinieneś dokonać korekcji instalacji gazowej(regulacja),jeśli występują problemy.Ja np.po włożeniu nowego filtra nie mogłem na LPG na gorącym silniku ,odpalić go w ogóle.Sprawdź szczelność dolotu,zbyt dużo powietrza powoduje to,że istnieją takie problemy jakie ty masz.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV
    W odpowiedzi na wzrost rynku kompaktowych SUV-ów SsangYong wypuścił w 2015 r. Tivoli, pierwszy swój mały SUV, który natychmiast stał się jej najbardziej popularnym nowym modelem. W ostatnim roku wyprodukowano ...
    BMW 1602 Electric (1972) - samochód elektryczny BMW 1602 Electric (1972) - samochód elektryczny
    Począwszy od 1969 r. BMW skonstruowało dwa eksperymentalne pojazdy na podstawie BMW serii 02 w celu przetestowania właściwości napędu elektrycznego w praktyce. Funkcję manualnej skrzyni biegów przejął silnik bocznikowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      GTP Light
      Jaguar