Fiat Ducato - nie wypluwa płyty

Fiat Ducato - nie wypluwa płyty

02 Kwi 2017, 19:47

Witam. Przejmuje auto po koledze w firmie.
Problem jest z tym, że radio nie wypluwa płyt CD.
Powiedział mi, że włożył dwie płyty i dlatego jest ten problem.
Gdy przełączy się na odtwarzacz CD to jakaś płyta gra.

Czy rozbierał wyciągał ktos to radyjko? cięzko będzie to rozebrać i naprawić? no i oczywiście jak to zrobić?
zdjęcie radia wysyłam również:
Image
yesfear
Obserwowany

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 26 05 2014
Przebieg/rok: 24tys. km
Auto: Fiat Ducato
Silnik: 3.0
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Rok produkcji: 2012

Re: Fiat Ducato - nie wypluwa płyty

03 Kwi 2017, 17:04

yesfear napisał(a):Powiedział mi, że włożył dwie płyty i dlatego jest ten problem.
Tu nie masz chyba zmieniarki w radyjku. Więc jeżeli gra ta jedna płyta to druga blokuje jedynie wysuw, a wcześniej podniesienie płyty do góry. Pierwsze co zrób to zajrzyj przez otwór przez który wkłada się płytę. Powinno być widać tą drugą wciśniętą i jak weźmiesz pensetę to złapiesz ją bez problemu i tak samo powinno być z jej wyciągnięciem.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...
    ALPINE A450 ALPINE A450
    Będąca bezpośrednim następcą modeli Alpine z okresu "niebieskiego", Alpine A450 nie musi już walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej wyścigu 24H Le Mans. Jej nazwa jest nawiązaniem do dorobku modeli A441, A442 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005
      Jaguar