Inne kostki przy radiu

Inne kostki przy radiu

28 Lut 2017, 00:12

Cześć,

Sprawa wygląda następująco:
Chciałem dziś wymienić radio na nowe, lecz ku mojemu zaskoczeniu po wyjęciu starego dopiero zauważyłem, że kostki różnią się od tych przy nowym radiu. W załączniku przesyłam zdjęcie tych starych kostek. Radio to stary Blaupunkt, jeszcze na kasety. Jeśli będzie trzeba, wstawię też zdjęcie tych nowych. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Szukać jakieś przejściówki?

Z góry dzięki za pomoc :)
Robson09
Obserwowany

Auto: Mazda 626 V
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Inne kostki przy radiu

28 Lut 2017, 14:34

Robson09 napisał(a):Radio to stary Blaupunkt, jeszcze na kasety
Jest to oryginalnie montowane przez producenta radio w samochodzie?

Jaki masz samochód?

Trzeba będzie kupić pewnie przejściówkę. Wrzuć jeszcze fotkę złącza w radiu które kupiłeś.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Inne kostki przy radiu

15 Kwi 2017, 15:57

Może poszukaj takich przejściówek na allegro. Maja tam bardzo szeroki wybór przejściówek samochodowych i akcesorii do nich, więc pewnie Ci się coś trafi.
izolda223
Nowicjusz

Auto: Mercedes clasa c
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze! Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze!
    Dobry wzrok ma bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy. Ważne jest nie tylko to, gdzie patrzymy, ale także jak widzimy. Stąd niesłychanie istotne jest dbanie o nasze oczy. Parametry układu wzrokowego, istotne dla ...
    Mitsubishi na Pikes Peak International Hill Climb Mitsubishi na Pikes Peak International Hill Climb
    Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC), wystawi w legendarnym wyścigu górskim Pikes Peak International Hill Climb dwa samochody z napędem elektrycznym (EV). MMC spróbuje wygrać wyścig w kategorii samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tańczące dziewczyny
      Mazda rim
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio