Fiat Siena 1.6 - problemy z jazdą na gazie

Re: Fiat Siena 1.6 - problemy z jazdą na gazie

06 Sie 2017, 17:26

No ale u mnie nie działa (silniczek). Byłem u gazownika próbował regulacji i nic jak było tak jest(nie wziął ani grosza bo miało być dobrze a nie jest więc się nie należy - sam tak powiedział) albo zgaśnie albo brak mocy. Gazownik doradził mi wymianę komputera i założenie krokowca. I tu moje pytanie czy do mojej sieny lepszy będzie STAG XL czy może Bingo M albo inny?
nowicjusz92
Początkujący

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 09 03 2016
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Fiat Siena HL
Silnik: 1.6 16V 101KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Strefy Tempo 30 km/h - czy to tak naprawdę działa? Strefy "Tempo 30 km/h" - czy to tak naprawdę działa?
    Rośnie popularność stref "Tempo 30" w miastach zarówno na świecie, jak i w Polsce, bo statystyki pokazują ich dużą efektywność. Miasta odnotowują spadki liczby wypadków od 10 do ponad 40%. Strefy te coraz częściej ...
    Samochody połączone w chmurze – technologie przyszłości Samochody połączone w chmurze – technologie przyszłości
    Toyota rozpoczęła kolejny etap testowania technologii łączenia samochodów w chmurze, która umożliwi automatyczną wymianę danych między samochodami i urządzeniami infrastruktury drogowej, aby zapobiegać wypadkom. ...

•