Ford Fiesta 1.3 2002r. czy warto zakładać instalację gazową?

Ford Fiesta 1.3 2002r. czy warto zakładać instalację gazową?

03 Kwi 2012, 07:01

Witam.

Mam mały dylemacik i chciałbym się doradzić. Mianowicie mam Forda Fiesta 1.3 z roku 2002 i chciałbym do niego założyć instalację gazową. Problem w tym że podobno ford od 2000 r wprowadził w celu lepszego uszczelnienia porcelanowe końcówki na zaworach, które się wypalają przez wyższą temp.pracy gazu i po ok.20tys trzeba robić remont głowicy. Chciałem zapytać czy to prawda i czy może ktoś ma forda po 2000r. w gazie którym zrobił już parę tysiaków?
Goldi
Nowicjusz

Miejscowość: Miedary
Auto: Opel Astra II 2.0DI 16v 82KM

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Wyższy poziom bezpieczeństwa - Dacia Duster Wyższy poziom bezpieczeństwa - Dacia Duster
    Duster jest wyposażony w szereg systemów, które przyczyniają się do lepszej ochrony pasażerów. Samochód ma wzmocnioną konstrukcję: nowe podłużnice o większej grubości (+0,2 mm) wykonane ze stali ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Cena za używany katalizator marki Peugeot
      WST 1/4 MILI - Dajtki
      Tuning Show
      Volkswagen Golf II, ostatni szlif