Ford Fusion 1.4 TDCI - Nie kręci, komputer nie działa

Ford Fusion 1.4 TDCI - Nie kręci, komputer nie działa

12 Sie 2010, 10:32

Witam,

W dniu dzisiejszym jak co dzień rano wybierałem się do pracy. Odłączyłem przyczepkę, którą przewoziłem graty do nowego mieszkanka, podłączyłem światełko w podsufitce, bo wcześniej zmieniałem antenkę i odpaliłem, po chwili zgasł. Chcąc odpalić go ponownie nawet nie "pyknął", nic nie zakręcił - tak jakby w ogóle nie było zasilania. Myślałem, że może zostawiłem światło włączone lub coś w tym stylu, ale wszystko działa, radio, kierunkowskazy, światła, kontrolki się włączają po przekręceniu kluczyka. Nie działa za to komputerek, nie pokazuje godziny, ani nie wyświetla kilometrów, czy stanu paliwa. Proszę o pomoc.
piasek6661
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...
    Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone! Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone!
    Co robią kierowcy, gdy zbliżają się do skrzyżowania, a światło zmienia się na żółte? Jest to pytanie które powinniśmy zadać również sobie będąc kierowcą. W praktyce wygląda to tak że jedni w pośpiechu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009