Ford S-max rozkodowane radio

Re: Ford S-max rozkodowane radio

02 Lis 2019, 16:50

Działa :) dziękuję bardzo
Dawid85R
Obserwowany

Zdjęcia: 0

13 Lis 2019, 13:47

Witam, czy ktoś pomoże z kodem. Ford sprowadzony z Holandii, nie mam nigdzie w dokumentach kodu do radia:-( z góry dziękuję i pozdrawiam.
CzarnyLLB
Obserwowany

13 Lis 2019, 13:50

CzarnyLLB napisał(a):Witam, czy ktoś pomoże z kodem. Ford sprowadzony z Holandii, nie mam nigdzie w dokumentach kodu do radia:-( z góry dziękuję i pozdrawiam.

8751
kontakt do mnie:
mail: Lynx222(malpa)tlen.pl
moj numer gg 4627003
pozdrawiam
Lynx222
Stały forumowicz

Miejscowość: rzeszow
Auto: Nie mam

13 Lis 2019, 14:21

Działa, śliczne dzięki. Auto jeszcze u mechanika na serwisie ale już byłem sprawdzić i gra:-) pozdrawiam
CzarnyLLB
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najdziwniejsze pomysły motoryzacyjne ostatnich lat Najdziwniejsze pomysły motoryzacyjne ostatnich lat
    Tegoroczne edycje targów motoryzacyjnych pokazały, że producenci samochodów podczas prac koncepcyjnych wciąż poszukują niestandardowych rozwiązań. Które z nich okażą się trafne, zweryfikuje czas. Eksperci ...
    Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso
    W dniach 9-10 podczas marcowej premiery, Toyota zaprezentuje w swoich polskich salonach dwie nowości. Model RAV4 czwartej generacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów motoryzacyjnych na polskim rynku. ...

•