Fotoradary w Niemczech.

Fotoradary w Niemczech.

19 Kwi 2009, 14:44

Witam. Z 6 na 7 kwietnia wracałem z niemiec i koło Frankfurtu na autostradzie nadziałem sie na fotoradar. Dozwolone było 100 km/h, a ja jechałem 140 i mi cykło fotkę. Czy wie ktoś jak to jest? Czy mam się spodziewać w domu wiadomości, czy przy następnym wyjeździe mogą mnie tam wychaczyć i wyegzekfować należność? Proszę o jakąś wiadomość bo za jakiś czas znów się tam wybieram. Dziękuje i pozdrawiam.
akszom1
Nowicjusz

Miejscowość: zachodniopomorskie

09 Maj 2009, 19:43

tak kolego do 10 nie robi zdiecia do 20 nie wysylaja do innego kraju, popelbniles przestepstwo i uszykuj euro
godfather78
Aktywny

Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy od: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna

09 Maj 2009, 20:46

akszom1 napisał(a):czy przy następnym wyjeździe mogą mnie tam wychaczyć i wyegzekfować należność?

Eeee. nie sądze.

W zeszłym roku zrobili mi fotkę na Autobahnie w Niemczech i nic nie przyszło.
W tym roku znowu mi zrobili... mam nadzieje, że znowu nie przyślą :P

Wydaje mi się, że oni wysyłają za granice gdy jest potrzebne wsparcie finansowe albo coś tego rodzaju.
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Golf VII generacji lżejszy i oszczędniejszy Volkswagen Golf VII generacji lżejszy i oszczędniejszy
    4 września Volkswagen zaprezentował w Berlinie po raz pierwszy nowego Golfa. 17 września w Polsce rozpoczęła się przedsprzedaż tego bestsellera, który jak dotąd znalazł już ponad 29 milionów nabywców. ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      S2020005