Gaśnica

gaśnica

10 Maj 2007, 12:03

kupiłam używany samochód i znalazłam w nim gaśnicę. wszystko fajnie, tyle że owa gaśnica jest przeterminowana. stąd moje pytanie, czy gaśnicę lepiej 'serwisować' (gdzie w warszawie?) czy lepiej kupić nową (jakiej firmy? gdzie? ile kosztuje?). gaśnica którą mam jest zainstalowana w takim specjalnym metalowym trzymadełku pod siedzeniem pasażera, czy ewentualnie jak kupię nową to czy będzie pasowała do trzymadełka? a może nowa też będzie z trzymadełkiem? z góry dziękuję za pomoc :)
asiulka
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

Re: gaśnica

10 Maj 2007, 12:11

Moim zdaniem bardziej opłacalne jest kupno nowej gasnicy nie legalizacja (która cena nie kiedy przewyzsza cene nowej gasnicy), a co do owego "trzymadełka" to najczescie nowa gasnica jest juz wyposażona w nie... Kupic mozna z pewnoscia w kazdym sklepie motoryzacyjnym.. :o
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

25 Maj 2007, 13:19

dziękuję :)
asiulka
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

26 Maj 2007, 23:59

nie chodzi już o przepisy czy musi być czy nie...

może gdybym nie zaniedbał tego małego czerwonego elementu to dzis bym jeszce miał SAMOCHÓD....a tak to chodze teraz z buta....
jaki byl taki byla ale sam na niego zarobilem i sam go utrzymywałem...lubilem go...

[link wygasł]
[link wygasł]
ZZZ-zakuć ,zaturbić, zapi***alać
misiekemeryt160
Początkujący

Miejscowość: DZIAŁDOWO

13 Cze 2007, 17:17

Koszt przeglądu oraz nadania nowego terminu przydatności ( o ile gasnica nadaje sie do uzytku ) to 15 zl obejmuje caly rok. Operacje mozna wykonac w każdej remizie :)

Koszt nowej - przydatnej na ok rok gasnicy w hipermarkecie np. Tesco to 20,50 ( tyle pacilem ) - kwestja jak daleko masz na remize :) i czy dojedziesz na 1 litrze benzyny w tę i z powrotem :)
Wiadomo ci sie oplaca - a stara mozna wystrzelic :) ( o ile dziala :) )
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
turbojajko
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Sport & Tuning Show 2015 / relacja Moto Sport & Tuning Show 2015 / relacja
    Pierwsze Targi Pojazdów Sportowych i Tuningu – Moto Sport & Tuning Show odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Było to jedyne takie wydarzenie w Warszawie, gdzie można było zobaczyć samochody sportowe ...
    Targi Pojazdów 4x4 OFFROAD SHOW POLAND 2013 / relacja Targi Pojazdów 4x4 OFFROAD SHOW POLAND 2013 / relacja
    Targi Pojazdów 4x4 w Warszawie to prawdziwa uczta dla fanów aut z napędem 4x4 i miłośników jazdy w terenie. W hali wystawowej MT Centrum, przy ul. Marsa 56C odbyła się wystawa ponad 120 aut terenowych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      GTP Light