Gdzie ubezpieczyć auto najtaniej?

Re: Gdzie ubezpieczyć auto najtaniej?

21 Lis 2008, 17:31

Jak ja kupowałem auto, to z samego rana podpisałem umowę. Pojechałem do WK i zgłosiłem rejestrację i opłaciłem ją. Ok. 14 (a w urzędzie byłem o 10) odebrałem tablice i tymczasowy dowód rejestracyjny. Następnie przyjechał do mnie do domu umówiony wczesniej agent ubezpieczeniowy i ubezpieczyliśmy auto. I już w tym momencie mogłem jechać gdzie tylko chciałem.

Po ok. 30 dniach poszedłem do WK gdzie oddałem dowód tymczasowy i dostałem zwykły.

Proste i jasne?
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

0

Gdzie ubezpieczyć auto najtaniej?

21 Lis 2008, 19:31

Uważam temat za wyczerpany i zamykam.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[K-VAN] Doblo I 1,6 / Partner I 1,6 / Kangoo I 1,6 / Caddy III 1,6 [K-VAN] Doblo I 1,6 / Partner I 1,6 / Kangoo I 1,6 / Caddy III 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - osobowy kombivan - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Doblo I 1,6 - 103KM - Peugeot Partner I 1,6 - 109KM - Renault Kangoo ...
    Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005