GLOBAL SAWA!!! UWAGA!!!

04 Gru 2010, 14:31

Firma Global Sawa z Gorzowa Wielkopolskiego zniknęła!!!
Kolejni oszuści?!
Nie ma na co czekać.
W poniedziałek składam doniesienie do policji i prokuratury.
Proszę o kontakt wszystkie oszukane przez tę firmę i jej prezesa Sebastiana Sawę osoby.
Jest nas ok 30...
Ostatnio edytowany przez tygrys, 05 Gru 2010, 08:54, edytowano w sumie 1 raz
tygrys
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Polska

04 Gru 2010, 17:12

Wszystkich,którzy wpłacili zadatek dla global sawa wzywam do jak najszybszego wstawienia sie na najbliższym komisariacie policji.
Była pracownica.
Ostatnio edytowany przez majka86, 04 Gru 2010, 17:24, edytowano w sumie 1 raz
majka86
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Gorzów wielkopolski

04 Gru 2010, 17:17

tygrys napisał(a):Proszę o kontakt wszystkie oszukane przez tę firmę i jej prezesa Sebastiana Sawę osoby.

Czyli jak zwykle-pisałem to wcześniej/nie będzie prezentów od Mikołaja :!: :!: /...Kolejni mądrzy ale po stracie kasy..Ludzie ilu trzeba jeszcze oszukać zeby następni zaczęli chociaz troche logicznie myśleć.... :!: :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

04 Gru 2010, 19:31

Masz rację Migi.
Jednak na to forum trafiłem dopiero po zadatkowaniu, a szukałem jakiś informacji o tej firmie.
Dopiero potem ukazał się adres do postu, a przez niego na to forum i ...wtedy zrozumiałem...
Pomimo tego cały czas utrzymywałem kontakt z pracownikami i z samym pseudo prezesem...
Do końca wszyscy byli bardzo przekonywujący...
Czy są tu jacyś ludzie którzy przeszli coś podobnego i podzielą się doświadczeniem.
tygrys
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Polska

04 Gru 2010, 19:59

Witam, proszę wszystkich o zgłoszenie sytuacji na policję. Trzeba jak najszybciej zacząć działać. Proszę pomyśleć też o pracownicach, jak zostały oszukane i bez środków do życia...
angel
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: zachodniopomorskie

05 Gru 2010, 19:42

Angel ma rację, teraz trzeba szybko działać może uda się ich złapać.

[ Dodano: 6 Grudzień 2010, 09:34 ]
Sprawą zajmuje się i prowadzi Wydział przestępstw gospodarczych KMP Gorzów Wielkopolski.
tygrys
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Polska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Samochodem na narty - o czym trzeba pamiętać?
    Rozpoczął się okres ferii zimowych, a tym samym rodzinnych wyjazdów na narty. Jeżeli taka podróż ma odbyć się samochodem, warto zastanowić się nad sposobem przetransportowania nart, a także przygotować się do ...

06 Gru 2010, 11:20

Witam,
Nie chcę być pesymistą, ale biuro po "firmie" Global Sawa jest juz puste.
biuro_24
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: GORZÓW WLKP.

06 Gru 2010, 13:42

O tym już wiemy od pracownic...
Teraz czakamy tu na oszukane osoby.
Ludzie nie wiecie, czy nie chcecie wiedzieć, ze padliście ofiarami oszustwa?
tygrys
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Polska

06 Gru 2010, 14:26

Oszukanych przez GLOBAL SAWA informuję, że już 15.11.2010 r. złożyłem na policji w Gorzowie Wlkp zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa. Być może Policja podjęła działania by uchronić wpłacających zadatki, jednak mnie o tym nie informowano. Natomiast fakt, że od 15 listopada Policja miała sygnał o działaniu GLOBAL SAWA, może być przydatny poszkodowanym w stwierdzaniu skuteczności działania Policji i odzyskiwaniu wpłaconych pieniędzy.
perceptron
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Nowy Sącz

06 Gru 2010, 14:46

Witam dziś miałem odebrać swoje autko i co telefony milczą.
A mnie pozostało zgłosić się na policję.
Nigdy więcej okazji.
Dziwi mnie tylko jeszcze taka duża ilość aut w otomoto.
pawelfrr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: niemcy

06 Gru 2010, 19:19

Witam Dołączam do waszego Grona też najprawdopodobniej zostałem oszukany. telefony milczą auta nie ma i pieniędzy też...
bulka11
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: polska

06 Gru 2010, 19:49

Witam, sprawę prowadzi wydział przestępstw gospodarczych w Gorzowie Wlkp, telefon do komisarza, który zajmuje się tą sprawą : 95 7212094.
angel
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: zachodniopomorskie

06 Gru 2010, 21:05

W końcu zaczęliście się zgłaszać.
Dziś złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w swoim miejscu zamieszkania.
Wszyscy powinniście zrobić to samo w swoich KMP i poinformować je, że sprawę prowadzi właśnie KMP w Gorzowie Wlkp. telefon macie wyżej do komisarza prowadzącego.
Jak chcecie zobaczyć naszego..."dobrodzieja" zapraszam na naszą klasę...mam na myśli sebastiana sawa... nie zasługuje nawet na ..duże litery...oszust i złodziej...
tygrys
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Polska

06 Gru 2010, 21:49

Byłam dzisiaj znowu na policji. Jest tak jak pisze Pan Perceptron, sprawa jest prowadzona od dłuższego czasu. Do jej pozytywnego zakończenia, niezbędny jest kontakt osób poszkodowanych z policją. A jeśli ktoś ma pytania do mnie, to proszę pisać na forum, ponieważ jest jakiś problem ze skrzynką odbiorczą.
majka86
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Gorzów wielkopolski

07 Gru 2010, 07:18

Tak....
Teraz "Pan" Perceptron, a przedtem....?
Wszyscy byliśmy przeciw niemu.
Jedyny facet, który przejrzał Sawę od razu.
Szkoda, że się pojawił już po moim zadatkowaniu...
tygrys
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Polska