GLOBAL SAWA!!! UWAGA!!!

10 Gru 2010, 10:05

Witam ja w kontakcie z pracownicą panią Alicją tak się przedstawiała odniosłem wrażenie, że naprawdę jest wszystko ok, a podczas informacji o dobrej wiadomości , że samochody są w kraju i w Mikołaja będzie odbiór w glosie słychać było zadowolenie z pozytywnego załatwienia sprawy co utwierdziło mnie w przekonaniu, że samochód odbiorę.

Po braku kontaktu telefonicznego oraz nieprzybyciu nikogo z samochodem zastanawia mnie czy aż taki niegrzeczny (naiwny) byłem w tym roku.

Sowią naiwnością podzieliłem się zaraz z Policją w moim miejscu zamieszkania.
A na Mikołaja poczekam może przyniesie teraz coś pod choinkę.

Apeluję do wszystkich którzy w jakiś sposób zostali oszukani przez sebastisna sawa do zgłaszania się na policję.

Jeżeli myśli ktoś że będzie ciągani po sprawach przesłuchaniach, niech się nie obawia wystarczy udać się do najbliższego komisariatu policji.
Zabrać ze sobą wszystkie dokumenty i kopie tych dokumentów (żeby było szybciej), jeśli ktoś kontaktował się mailowo to wydrukować wszystkie wiadomości.
Składa się szczegółowe zeznania i podpisuje oświadczenie o zadość uczynieniu w kwocie.

Mnie całe zeznanie zajęło około 2 godzin, ale nie będę musiał jeździć do Gorzowa
a o zakończeniu sprawy zostanę poinformowany.

Zastanawia mnie ile pieniędzy wpłaciliśmy wszyscy razem, czy warto uciekać przed organami ścigania za takie pieniądze?
pawelfrr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: niemcy

10 Gru 2010, 11:33

Kolego.
Z informacji jakie równeiż otrzymałęm od p. Alicji wynika iż jest na ok. 30 osób, a kwota to ok. 120-150 tys.
Czy warto za nią tak się podkładać?
Hmm...
Pozostawię to bez komentarza.
Z informacji od prowadzącego policjanta wynika, że jednak ludzie się zgłaszają i to całkiem sporo jak to określił.
Ważne jest to, że ..Sawa to Sawa, a nie jakiś słup.
Jak wczystasz się w to forum to znajdziesz tu bezpośredni numer do policjanta prowadzącego i info, że tego Sawę można zobaczyć na naszej klasie.
Teraz trzeba czekać...
Mam nadzieję, że nie umorzą.
Dlatego tak ważnym jest aby wszyscy się zgłosili i być może ktoś z nas ma jakieś większe możliwości by nagłośnić tę sprawę w mediach...?!
tygrys
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Polska

10 Gru 2010, 11:42

Witam, a więc jest tak, jak Pan napisał, zgłasza się coraz więcej osób i na szczęście, bo dzięki temu uda się szybciej odnaleźć oszusta.
A jeśli chodzi o kontakty telefoniczne, obie z koleżanką byłyśmy przepełnione szczęściem w czwartek, jak szef zadzwonił i kazał nam umawiać klientów na poniedziałek. Byłyśmy szczęśliwe, że są auta, że wszystko będzie w terminie i, że będziemy miały super pracę. No i w piątek niespodzianka...tylko nie miła...

P.s. gdybym mogła poinformowałabym całą resztę osób, które zostały oszukane, a może do końca nie chcą w to uwierzyć, niestety, z biura zniknęły również wszystkie dokumenty.

Alicja
angel
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: zachodniopomorskie

10 Gru 2010, 12:12

No właśnie....

Czy inni jeszcze się łudzą, nie dotarło do nich, że to już...koniec marzeń o samochodzie?
A może mają tyle kasy, że dla nich to drobnostka?
Tylko dklaczego wtedy chciały kupić ...takie tanie samochody?
Szkoda, że Pani nie ma do tych ludzi kontaktów, bo może nawet nie zdają sobie jeszcze z tego sprawy?
kev@ls
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: polska

10 Gru 2010, 12:33

Niestety, wszystkie dane klientów zniknęły razem z "szefem", a hasło do poczty zostało zmienione. Więc pozostaje mieć nadzieję, że coraz więcej osób trafi na to forum.
angel
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: zachodniopomorskie

12 Gru 2010, 15:34

Mam informację, że zgłosiło się całkiem sporo osób
Pewnie wszyscy nigdy się nie zgłoszą z różnych powodów.
Ważne jest to żeby Ci którzy się zgłosili stanowili większą część tych, którzy wpłacili zadatki, bo wtedy sprawa będzie miała większy wymiar
i stanowiła podstawę do zainteresowania wymiaru sprawiedliwości.
tygrys
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Polska

13 Gru 2010, 20:50

Witam!!!
Właśnie dowiedziałem się, że padłem ofiarą oszusta. Na początku listopada przelałem 2280 zł. na konto Global - Sawa i miałem kontakt. Kontakt się urwał, jutro idę na policję zgłosić sprawę. Jestem z Gdańska. Mój email [email widoczny po zalogowaniu]

[ Dodano: 13 Grudzień 2010, 21:49 ]
Witam!!!
Ja zanim wpłaciłem pieniądze zażyczyłem sobie ksero dowodu osobistego od tego oszusta i to jest ten sam gość co na NK. Nie odpuszczę dopóki go nie znajdę.
wojakhelski
wojakhelski
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Gdańsk

14 Gru 2010, 11:43

Witam ja też byłem jednym z pierwszych którzy nie wpłacili z perceptonem kasy. Pamiętam że rozmawialiśmy około 20 minut przez telefon i razem podjelismy decyzje o niewpłaceniu. Dizisiaj jestem szczęsliwym posiadaczem audi A6 i mam to w d.... Pozdrawiam Zielona Góra
audia4
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: zielona góra

14 Gru 2010, 21:24

Zazdroszczę wszystkim tym co nie wpłacili...
Zanim pojawił się wpis perceptron ja już zdążyłem wpłacić....
tygrys
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Polska

16 Gru 2010, 09:15

Ludzie!!!
NIe odpuszczajcie tematu.
Bo zaraz nas przeniosą do...śmietnika.
Nie ma jakiś nowych info?
kev@ls
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: polska

16 Gru 2010, 12:06

Witam czy ma ktoś jakieś wiadomości na jakim etapie jest Policja?
Czy chociaż zdołała przesłuchać sebastisna sawa?
Jak będziecie mieli jakieś wiadomości piszcie.
pawelfrr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: niemcy

16 Gru 2010, 14:37

Policja jest w fazie....medytacji.
Wiedzieli już 15 listopada, że sawa "otworzył" nowy interes, a przecież to notowany przekręt recydywista.
I nic nie zrobili, a mogli choć kilku uchronić przed stratą kasy.
Jak chcesz się dowiedzieć to szukaj w tym temacie numeru do policjanta prowadzącego, podała go była pracownica sawy.
tygrys
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Polska

18 Sty 2011, 11:17

Witam dzisiaj dostałem z prokuratury, że sprawę prowadzi prokuratura w Gorzowie i tam zostaje odesłana moja sprawa. Pozdrowienia dla Policji za rewelacyjnie ekspresowe działanie. W takim tempie to jeszcze długo będziemy czekać na jakieś rezultaty. A to, że sprawę prowadzi Gorzów to wiedziałem od początku jak składałem zeznania.
pawelfrr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: niemcy

30 Sty 2017, 15:07

Witam!!!!
Poszukuję wszystkich poszkodowanych w sprawie SAWY, gdyż wyrok został ogłoszony a on ma wszystkich jak i sąd w d....
moje dane
[email widoczny po zalogowaniu]
603161063
wojakhelski
wojakhelski
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Gdańsk