UWAGA OSZUST Z ANGLII NA MOTO.DE

17 Sie 2014, 21:13

W krótkich słowach: oferta mail i dane oszusta Audi A4 11600 euro niby inzynier z angli ktory kupil samochod w niemczech dane z paszportu Stuart James Alexander Mooney nr paszportu GBR 707410082 ruscy wrzucili jego paszport do sieci takze jarnołem się - prosi o wpłatę poprzez Uship - tresc jego maila:Witaj,

Dziękuję za maila i zainteresowanie moim samochodzie.

> Samochód nie palenia, stan nieskazitelny, bez uszkodzeń
> Przeglądy techniczne (TÜV) jest dobry, dopóki czerwca 2015
> Książka serwisowa jest również kompletne.
> To jest normalny samochód z niemieckimi papierami (rejestracyjnych pojazdów) i niemieckiej tablicy rejestracyjnej

Jestem Jestem pierwotnie z Wielkiej Brytanii, mój niemiecki nie jest dobry. I pracował jako inżynier w największych portów w Europie. Próbowałem sprzedać swój samochód w Wielkiej Brytanii, ale nikt nie chce kupić samochód z kierownicą po lewej stronie, także dla mnie jest trudno go prowadzić. Podatki i ubezpieczenia są drogie, więc postanowiłem sprzedać go w krajach Europy za dobrą cenę.

Mam oferowane do sprzedaży samochód w kilku europejskich stronach internetowych, aby uzyskać więcej potencjalnych nabywców.Samochód może być dostarczane do place.You można sprawdzić samochód i jechać go przed ostatecznym zakupem. Moja cena to (11,600 EUR), w tym koszty dostawy. Proszę, powiedz mi swoją lokalizację.

pozdrawiam
Alexander

zdjecie paszportu na Facebooku w profilu oszuści.
omałoco
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Audi

22 Mar 2015, 18:23

WITAM TO TAK JAK JA SIĘ NABRAŁAM ALE U MNIE MÓWIŁ ŻE JEGO POLSKI NIE JEST DOBRY I BEDZIE PISAŁ PO ANGIELSKU A HISTORIA IDENTYCZNA I NAZYWAŁ SIĘ NIBY JACK LEWIS
edyta1984
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: nie mam