UWAGA NASTĘPNY OSZUST z OTO MOTO B.D. Lwówek śląski

08 Maj 2009, 16:32

UWAGA !!! Oszust wyłudza zalliczki ode mnie wziął 4000 byłem dzisiaj na policji i zgłosiłem sprawe oprócz tego ogłoszenia ma jeszzce inne Firma nazywa się Auto Export B.D. ul. Przyjaciół Żołnierza 18 59-600 Lwówek śląski nip: 616-121-96-17 Regon 020931711 najsmieszniejsze jest że firma istnieje od zaledwie 10.03.2009 z tego co mi wiadomo sporo osób sie już złapało. nr tel. kom 668-906-237 poniżej oferty które jeszcze sa aktualne. Oczywiście tak jak i w innych przypadkach auto miało być podstawione pod dom w terminie wyznaczonym w umowie którą wczesniej otrzymałem na e-mail.
Pod tym adresem jest ogrodnictwo a nie zadna firma Auto Export, mało tego sprawdziłem po numerze dowodu osobistego jego zameldowanie i co ciekawe jest tam zameldowany. To tylko w Polsce mozna tak kraść jest tutaj bezprawie.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Ostatnio edytowany przez jozek_23, 08 Maj 2009, 20:14, edytowano w sumie 1 raz
jozek_23
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Dzierżoniów

08 Maj 2009, 19:09

Który to juz raz ludzie afera z zaliczkami , nie ma takiego czegos , przywież autko i bedzie kaska hehehe naiwność!
greyt
Początkujący
 
Posty: 151

09 Maj 2009, 10:03

Witam
chyba też padłem ofiarą tego pana. Co powiedzieli na policji??
jopa3
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Lwówek śląski

09 Maj 2009, 10:44

Witam

Ja także zostałem oszukany przez tego Darula.

Właśnie jadę na policje. Proszę was o wysłanie mi prywatnej wiadomości z waszymi numerami kontaktowymi, to będziemy wiedzieli co i jak jest.

Pozdrawiam
Piotrek
qwertykg
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Skąd

09 Maj 2009, 22:13

też się dałem nabrać ale jeszcze nie zgłosiłem na policję zrobię to w poniedziałek (do poniedziałku miałem dostać auto) ale napiszcie co powiedzieli czy jest szansa na dorwanie faceta
wald-senior
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: jeżewo

09 Maj 2009, 22:39

Pewnie oszukanych jest wiele więcej.
Ważniejszych informacji wydaje mi się że nie powinniśmy tutaj pisać, bo kretyn który występuje pod nazwiskiem Darul też to może czytać.
qwertykg
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Skąd
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    VII Eliminacja Wojny Północ-Południe / relacja
    W ubiegłą sobotę odbyła się największa do tej pory eliminacja cyklu Wojna Północ-Południe. Areną zmagań zawodników było katowickie Summer Cars Party, które przez 6 lat swojego istnienia urosło do rangi ...
    Corvette C3 Stingray
    Długa maska, wąska talia i zjawiskowy wygląd. Mowa o samochodzie Corvette C3 Stingray - kolekcjonerskim rarytasie. Choć od jego stworzenia minęło ponad 40 lat nadal zadziwia nowoczesną stylistyką i świetnymi osiągami. Samochód ...

10 Maj 2009, 07:42

Mtego.Ten gość może zalogować się i podszywać pod oszukanego celem wydobycia informacji o postępach prac Policji.
Bądźmy czujni!!!
GITARA1978
 

10 Maj 2009, 11:18

Ciekawe jest to że on dalej sprzedaje, i mimo moich telefonów do otomoto nic nie można z tym zrobić.

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

I wiele innych...
Ostatnio edytowany przez qwertykg, 10 Maj 2009, 12:55, edytowano w sumie 1 raz
qwertykg
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Skąd

10 Maj 2009, 11:49

Masz rację i wiele wiele innych:

[link do oferty na Allegro wygasł]

[ Dodano: Nie Maj 10, 2009 12:57 ]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
GITARA1978
 

10 Maj 2009, 19:19

witam. mnie też oszukał nijaki Darul prosilbym o podawanie waszych numerow kontaktowych na tym forum zebysmy mogli wszyscy sie skontaktowac i ulatwic policji prace.. musimy byc wszyscy w kontakcie
Ostatnio edytowany przez Audiq7oszust, 10 Maj 2009, 20:22, edytowano w sumie 1 raz
Audiq7oszust
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: ...

10 Maj 2009, 20:08

Audiq7oszust napisał(a):witam. mnie też oszukał nijaki Darul to jest moj numer kontaktowy 513023720 prosilbym o podawanie waszych numerow kontaktowych na tym forum zebysmy mogli wszyscy sie skontaktowac i ulatwic policji prace..


Wydaje mi się że poprzez podawanie na forum numerów kontaktowych możemy też łatwo pomóc przez przypadek oszustowi, bo nie wiemy kto akurat do nas zadzwoni.
Więc możemy jedynie podawać numery kontaktowe poprzez prywatne wiadomości lub komunikator gadu gadu.
qwertykg
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Skąd

12 Maj 2009, 12:02

Witam,
niestety i ja byłam tą naiwną...
Jeszcze przed wysłaniem zaliczki gościowi sprawdzałam w internecie czy są jakieś posty na jego temat i nic nie było , a tu jak na złość sprawdzam 2 dni później i się posypało...szkoda że wtopiłam trochę kasy.
Nie mam dla Was dobrych wiadomości, gosciu oszukał już trochę osób w Polsce i to naprawdę na nie małe kwoty rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wczęśniej czy póxniej go dorwą ale z kasą raczej mozna się pożegnać. Prawdopodobnie to nawet nie jest osoba za którą sie podaje, a całkiem ktoś inny...
Gdyby ktoś chciał uzyskac więcej informacji to piszcie na meila. Tutaj trzeba uważać co się pisze.
pozdrawiam
Anoss
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: skad

12 Maj 2009, 18:07

Witam,
ja jestem następny, też dałem sie nabrać! Sprawe zgłosiłem na policję. Bogdan Darul to jakiś menel z Lwówka Śląskiego czyli tak zwany "słup" tak mi powiedzieli w tamtejszym komisariacie. Facet posługuje sie mobilnym internetem z Orange tak wynika z jego adresu IP. Jesli ktoś posiada wiecej informacji na jego temat to prosze o kontakt na GG.
mati101
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: wrocław

12 Maj 2009, 18:59

Może pomyślmy coś, może zaczniemy działać jakoś na własną rękę, ale jak na razie nie mam pomysłu jak.
qwertykg
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Skąd

13 Maj 2009, 19:59

coś mnie chwyta jak pomyślę że ten cymbał bawi się za moje pieniądze
jopa3
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Lwówek śląski