Gniazdo do zarówki H7

Gniazdo do zarówki H7

02 Mar 2014, 13:38

Witam. Mam głupi problem. Chciałem dzis wymienic żarówke do jazdy dziennej i zgubiłem gniazdo do żarówki. Załozyłem dobrą żarówke ale nie było żadnych przewodów w czasie jazdy wypadło to gniazdo i teraz z goła lampą jezdze. Ile może kosztować takie gniazdo i gdzie mogły podziać sie przewody? Ostatnio Corsa była u lakiernika bo lakier sie łuszczył na przednim zderzaku i może lakiernik jakoś przyciął czy coś ? Pozdrawiam i prosze o pomoc bo jestem strasznym laikiem i nie chce jezdzic do mechanika z głupią żarówką.
tomek1421
Obserwowany

Auto: Cors C 1.0

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Polo R WRC - premiera w Monaco Volkswagen Polo R WRC - premiera w Monaco
    Od 2013 roku, począwszy od legendarnego Rajdu Monte Carlo (15 – 20 stycznia), Volkswagen będzie brał udział w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA (WRC). W sobotę 8 grudnia, przed 250 zaproszonymi gośćmi i dziennikarzami ...
    Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata