Gniazdo do zarówki H7

Gniazdo do zarówki H7

02 Mar 2014, 14:38

Witam. Mam głupi problem. Chciałem dzis wymienic żarówke do jazdy dziennej i zgubiłem gniazdo do żarówki. Załozyłem dobrą żarówke ale nie było żadnych przewodów w czasie jazdy wypadło to gniazdo i teraz z goła lampą jezdze. Ile może kosztować takie gniazdo i gdzie mogły podziać sie przewody? Ostatnio Corsa była u lakiernika bo lakier sie łuszczył na przednim zderzaku i może lakiernik jakoś przyciął czy coś ? Pozdrawiam i prosze o pomoc bo jestem strasznym laikiem i nie chce jezdzic do mechanika z głupią żarówką.
tomek1421
Obserwowany

Auto: Cors C 1.0

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie pal za kierownicą! Nie pal za kierownicą!
    Do nałogowego palenia papierosów wciąż przyznaje się blisko co czwarta osoba dorosła w Polsce (24%)(1). Wielu kierowcom zdarza się robić to również podczas prowadzenia samochodu. Szkodzi to nie tylko zdrowiu ...
    Czy zawsze trzeba kupować nowy akumulator? Czy zawsze trzeba kupować nowy akumulator?
    Zimny, mroźny poranek. Twój samochód pokryty lodem po minusowej temperaturze w nocy. Wsiadasz, chcesz jak najszybciej go odpalić i rozgrzać. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce silnik jednak ani drgnie. Akumulator ...

•