Golf 4 1.6 8V Gaśnie na niskich obrotach

Golf 4 1.6 8V Gaśnie na niskich obrotach

28 Cze 2014, 17:56

Witam

4 dni temu zakupiłem Golfa 4 w benzynie, 1.6 100KM rok 2000 z komputerem. Z Komisu wróciłem bez najmniejszego problemu. Wszystko było ok do dzisiejszego dnia, po krótkim przejeździe Zgasiłem silnik bo musiałem coś załatwić, a mam słaby akumulator więc auto mi nie odpaliło, zapaliliśmy na zapych startując z 2 biegu, załapał za raz. Wróciłem do domu bez problemu, odpaliłem go ponownie i silnik nie trzyma obrotów, po chwili gaśnie gdy go nie przegazuję. Dodam jeszcze że dochodzi dziwne szemranie z okolicy katalizatora. Co może być tego przyczyną?
Lukasz36016
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 12 2010
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Nie mam

Re: Golf 4 1.6 8V Gaśnie na niskich obrotach

28 Cze 2014, 23:28

Zawiesił się silniczek krokowy, wyjmij i przeczyść.
KUPIĘ KAŻDE AUTO.
PomocDrogowa
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 14
Miejscowość: Kraków
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW 728i
Silnik: M30B28 184KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1984
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...
    Opel ADAM mały elegancki samochód miejski Opel ADAM mały elegancki samochód miejski
    Firma Opel wraz z całkowicie nowym pojazdem ADAM po raz pierwszy wprowadza na rynek mały elegancki samochód miejski, a tym samym toruje swojej marce drogę do rozwoju w modnym segmencie A. Opel ADAM łączy w sobie śmiałą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50