Golf 4 wyciek płynu hamulcowego z tylnego "hamulca"

24 Lut 2024, 13:26

dołączam filmik , tak jak widać wyciek jest , ale kompletnie sie nie znam co i jak i tutaj pytam was o radę jest jakaś opcja na szybkie załatwienie problemu albo zmniejszenie wycieku ? dociśnięcie śrubki czy coś takiego ? albo jak nawet jakieś koszta coś co w łatwy sposób można załatwić ? jakieś umiejętności majsterkowania mam ale całego klocka czy tarczy bym nie zdejmował bo to więcej zabawy

szukam już innego samochodu fiata bravo 2 i golfem chcę jeszcze dojeździć przez najbliższy czas plus nie chcę go sprzedawać z usterkami bo niska cena jeszcze bardziej spadnie
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 62

25 Lut 2024, 15:49

Wyciek może być na łączeniu przewodu hamulcowego, zaznaczyłem strzałką miejsce na zdjęciu.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



Chcesz sprzedać auto to nic nie rób, tylko poinformuj kupującego o tym problemie i tyle.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9766
Zdjęcia: 34

25 Lut 2024, 15:55

zdjąłem dzisiaj koło i tam właśnie jest wyciek i co teraz ? mogę tak jeździć i nic się nie stanie jeśli będę uzupełniał płyn ? szbyko nowego nie kupię raczej kwestia minimum kilku tygodni i nie wiem czy po prostu uzupełniać czy jak najszybciej zaprowadzić do mechanika
PtaQu
Początkujący
 
Posty: 62
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Oznaczenia tablic rejestracyjnych Policji
    Sprawdź, jak rozpoznać auto po numerze rejestracyjnym Policji. Poniżej przedstawiamy aktualne tablice rejestracyjne używane na terenie naszego kraju. HPA – Komenda Główna Policji HPL – Wyższa Szkoła Policji ...