Golf mk V lub inny do 27,5tys

Re: Golf mk V lub inny do 27,5tys

19 Maj 2016, 15:02

Kultura serwisowa, bez przesady raz w roku olej i filtry są zmienne, od 4 lat świeci się czek, w serwisie po podłączeniu do kompa diagnoza sonda lambda lub katalizator - rada jeździć !.skręcając w prawo z wyższymi prędkościami trzęsie się jakby z tyłu aż drążek zmiany biegów lata. Pojechalem do warsztatu zajmującego sie wyłącznie zawieszeniami - wyszarpali postukali - diagnoza tu wszystko jest dobrze nie wiemy co to - rada jeździć az się rozpadnie :-).Przeglądy przechodzi bez żadnych wkładek w dowód rejestracyjny :-). Ceny paliw w naszym wspaniałym kraju to jakaś kpina , już się ciepło zaczyna robić a w Warszawie ponad 4,5 zl za litr pb95 :-). Jak ktoś chce ładować 250zl/mies w bak i dorabiać naszych milosciwie panujących to już jego prywatna sprawa. Ja chciałbym w końcu jeździć tanio i gdzie mi się podoba.

Te 1,6 mpi są montowane nawet w mk6. No nic , może w końcu się jakiś pojawi , a może jakiś podwarszawski handlarz to przeczyta i sprowadzi go dla mnie ;-). Przysłowiowa igłę z Niemiec ;-). Widziałem ostatnio na oxl ogłoszenie mk4 z 98r z przebiegiem 78tys km sprzedający zachwalał,zapraszal na jazdę próbną i pisał , że podczas jazdy naprawdę czuć niski przebieg :-).
rintin
Nowicjusz

Auto: Golf mk4

19 Maj 2016, 17:12

Osobiście szukałbym mkV 1,6 mpi, skoro jeździłeś tyle lat czwórka z mizernym silnikiem 1,4 który pewnie przyspiesza jak Seicento to na dynamikę nie patrzysz.
Jeszcze jedno, bo niektórzy tego nie zauważają, 1,6 w VW to najbardziej poszukiwana jednostka, oczywiście mówimy głównie o Golfie IV/V Audi A3 8L/8P
do miasta 1,6 na trasy 1,9 tdi..takie sa potrzeby w PL.
Więc jak kupisz to za dwa lata sprzedasz lepiej i szybciej niż nie jedno mocniejsze BMW bo to auta dla kogoś kto poszukuje konkretnie BMW z takim czy innym silnikiem a Golf V 1,6 to obiekt zainteresowań tych co szukają tez Focusów, jakiś Aurisów, Corolli itp..aut dla ludzi do pracy itd..

Ja bym obejrzał tego typu:
[link wygasł]

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

[link wygasł]
Ostatnio edytowany przez Lovato34, 19 Maj 2016, 17:32, edytowano w sumie 1 raz
Lovato34
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wlkp
Prawo jazdy od: 18 08 2002
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1,8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

19 Maj 2016, 17:18

rintin napisał(a):trzęsie się jakby z tyłu aż drążek zmiany biegów lata. Pojechalem do warsztatu zajmującego sie wyłącznie zawieszeniami - wyszarpali postukali - diagnoza tu wszystko jest dobrze nie wiemy co to - rada jeździć az się rozpadnie

właśnie o tym mówiłem ;)

rintin napisał(a):Jak ktoś chce ładować 250zl/mies w bak i dorabiać naszych milosciwie panujących to już jego prywatna sprawa. Ja chciałbym w końcu jeździć tanio i gdzie mi się podoba.

...i o tym cebulowaniu też, bo na benzynie nie da się nigdzie pojechać :ok:

Nie kupuj żadnego tylko napraw tego i parafrazując reklamę ile z tych 27tys. będziesz mieć na koncie? Na pewno więcej niż Ci się wydaje, że oszczędzasz na LPG.
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 101
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

20 Maj 2016, 07:45

Moja rada jest taka - zerknij na Fiata Bravo. Znajdź jakieś ogłoszenie w okolicy (tylko nie z komisu), obejrzyj, przejedź się i zobaczymy co powiesz. Jak chcesz muła to weź 1.4, a jak chcesz osiągi to 1.4T. LPG bez problemu wchodzi do tego Fiata.
Ossy
Stały forumowicz

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowa premiera Volkswagena cross up! Światowa premiera Volkswagena cross up!
    Volkswagen rozszerza ofertę samochodów cross o nowego członka New Small Family, o cross up!. To miejskie auto pojawi się na rynku już latem i obok CrossPolo, CrossGolfa i CrossTourana będzie czwartym zindywidualizowanym ...
    Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...

•  
    • Toyota Supra vs Gokart
      Chevrolet Impala, oldtimer, 3
      Kandydatki na MISS, 11
      Scania seria T, aerografia, widok na boczny wydech, Scania Power