Gumball 3000 w Warszawie - samochody marzeń

17 Maj 2013, 08:49

Lamborghini, Ferrari, Porsche, a może Audi, czy Mercedes? Jakie są Wasze samochody marzeń? Zabierz ze sobą ulubiony model samochodu i stań się częścią wielkiej motoryzacyjnej imprezy już 22 maja na Placu Piłsudskiego.

22 maja 2013 roku w Warszawie zobaczymy najsłynniejsze i najlepsze samochody świata. Około godziny 14:00 na Placu Piłsudskiego zaczną pojawiać się pierwsze luksusowe auta legendarnego wydarzenia motoryzacyjnego Gumball 3000. Swój udział w tegorocznej edycji potwierdziły między innymi gwiazdy wieczoru: Buny B and DJ Muggs, Tony Hawk, XZibit, Team Galag z automobilem BatMana, Robert Bureneika, Jon Olsson. Auta, które szczególnie zwróciły naszą uwagę i warte są zobaczenia to: Ferrari Laferrari, Lamborghini Aventador, Mercedes McLaren SLR Mansory, White Gold McLaren SLR, Ultima GTR Rebellion.

Gumball 3000 w Warszawie - samochody marzeń

Członkowie Elite Circle Team Białystok przejmą uczestników Gumball 3000 ok. godziny 12:00 na granicy polsko-litewskiej i autami, wśród których znajdą się AUDI R8, PORSCHE 997, BMW Z4, MB SLS, BMW M3, zabezpieczą im przejazd do mety dnia zlokalizowanej w Warszawie. Część ekipy Rage 2013 wyjedzie swoimi luksusowymi autami (Mercedes SLS, 2 sportowe Audi), na granicę miasta, a pozostali, m.in. Jerzy Dziewulski ze swoją wzmocnioną Ultimą GTR będę oczekiwali na uczestników przy Hotelu Sofitel – przy Placu Piłsudskiego.

Od godziny 14:00 rozpoczynamy tworzenie największej w Warszawie kolekcji samochodów.

Przyjdźcie do Klubu Bank i zabierzcie ze sobą ulubione samochody. Mogą to być nowe auta, mogą być zużyte żelaźniaki do których czujecie sentyment, a także auta, z których nie korzystają już Wasze pociechy. Jeśli macie ochotę możecie je także narysować lub namalować. W Klubie Bank, będzie czekał na Was ...? (catering, napoje?).

Gumball 3000 w Warszawie - samochody marzeń

W godzinach 18:00 - 20:00 na Placu Piłsudskiego zobaczycie legendę świata skate-owców - Tom’ego Hawka, jego przyjaciół, a także pokazy BMX DEMO.

Zebraną przez nas unikatową kolekcję będziecie mogli podziwiać od godziny 20:00 w Klubie Bank, bawiąc się przy najlepszych kawałkach granych przez DJów.

Przyjdźcie na pl. Piłsudskiego i świętujcie z nami największe motoryzacyjne wydarzenie roku 2013

Udział w wydarzeniu potwierdziła również energetyzująca Joanna Kwaśnik, finalistka drugiej edycji największego show telewizyjnego X Factor. Podopieczna w grupie Kuby Wojewódzkiego, doprowadziła do łez Tatianę Okupnik, w domu jurorskim zachwycił się nią Leszek Możdżer. Śpiewa przede wszystkim muzykę soul, funk oraz nowoczesną. Kilka miesięcy temu nawiązała współpracę z agencją managementową z Los Angeles. Już wkrótce ukaże się jej singiel "Breathe" w stylu dubstep wyprodukowany dzięki producentowi P.A.F.F., instrumenty dograli Gary Novak i Timothy Lefebvre.

POLECAMY Gumball 3000 w Polsce

Agenda wydarzenia:
22 maja 2013
14:00 – zbiórka samochodów - Klub Bank – ul. Mazowiecka 14 Warszawa
14:00 – przyjazd uczestników Gumball 3000 na pl. Piłsudskiego
18:00 – 20:00 Tom Hawk na pl. Piłsudksiego
20:00 – pokaz zebranej kolekcji aut, rozpoczęcie imprezy wieczornej

23 maja 2013
Odjazd aut z Placu Piłsudskiego

źródło: powersport
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3783
Zdjęcia: 13081
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

25 Maj 2013, 12:33

Byłem w Wawie i widziałem.
Generalnie lipa jakich mało, organzacja pozim -10 a widzowie jak na giełdzie w Słomczynie 20lat wstecz. Jak na plac gdzie stały MZki, Jawy, WSKi wjechała Honda a właściciel dodał gazu to pół giełdy biegło i się podniecało jak z drugiej strony wjechała druga honda i też kierownik zrobił to samo z gazem to wszyscy biegli na złamanie karku do drugiego sprzęta i tak można było biegać cały dzień. Niesłychane zobaczyć porsze albo fererke albo...no i właściciel dodał gazu było to nie samowicie trudne, budujące dla właściciela i dla publiczności.
Co ciekawe jak jechała zwykła BMWe a panowie byli w czapkach z bajki o luźnym kapturku to też wszyscy latali z telefonami w ręku...masakra.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10321
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

25 Maj 2013, 17:19

szybki napisał(a):Byłem w Wawie i widziałem.
Generalnie lipa jakich mało, organzacja pozim -10 a widzowie jak na giełdzie w Słomczynie 20lat wstecz. Jak na plac gdzie stały MZki, Jawy, WSKi wjechała Honda a właściciel dodał gazu to pół giełdy biegło i się podniecało jak z drugiej strony wjechała druga honda i też kierownik zrobił to samo z gazem to wszyscy biegli na złamanie karku do drugiego sprzęta i tak można było biegać cały dzień. Niesłychane zobaczyć porsze albo fererke albo...no i właściciel dodał gazu było to nie samowicie trudne, budujące dla właściciela i dla publiczności.
Co ciekawe jak jechała zwykła BMWe a panowie byli w czapkach z bajki o luźnym kapturku to też wszyscy latali z telefonami w ręku...masakra.


Też byłem. Zgadzam się w 150%. Nuda jakich mało. Ktoś przejeżdżał BMW 120d i wszyscy z telefonami :D. Hhahahahahah!!! Byłem świadkiem. Było słabooo!!!

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

27 Maj 2013, 12:02

22 i 23 maja 2013 mieszkańcy kilku polskich miast mieli okazję na własne oczy zobaczyć największy, najbardziej ekstrawagancki nielegalny wyścig świata, czyli słynny Gumball 3000. Choć impreza nie dba o żadne oficjalne pozwolenia i zgody, jej organizatorom nie przeszkadza to w zaplanowaniu specjalnych przystanków.

Gumball 3000 w Warszawie - samochody marzeń

David Hasselhoff, Jon Olsson, XZibit, muzycy z Cypress Hill, kulturysta Robert Bureneika /Hardkorowy Koksu/, Adrien Brody, Jason Statham i EVE to zaledwie część uczestników kultowego wyścigu najdroższych aut świata, który w tym roku jeden z przystanków miał w Warszawie.

Co roku uczestnicy Gumball 3000 przemierzają trzy tysiące mil po drogach różnych państw. Trasa tegorocznych zawodów wiodła z Kopenhagi przez Sztokholm, Petersburg i Warszawę, aż po Monte Carlo, gdzie impreza dotrze w przeddzień rozpoczęcia wyścigu Formuły 1.

Gumball 3000 w Warszawie - samochody marzeń

Członkowie Klubu Elite Circle z Białegostoku, a także inni fani motoryzacji czekali na uczestników Gumball 3000 już na granicy, by eskortować ich do Warszawy. Inni dołączyli na rogatkach Warszawy. Wśród nich zobaczyliśmy: AUDI R8, PORSCHE 997, BMW Z4, MB SLS, BMW M3, KTM X-BOX-a, Astona Martina.

W tym roku, na pl. Piłsudskiego pojawiły się takie auta jak: automobil Batmana, Ferrari Laferrari, Lamborghini Aventador, Mercedes McLaren SLR Mansory, White Gold McLaren SLR czy Ultima GTR Rebellion.

Gumball 3000 w Warszawie - samochody marzeń

Punktualnie o 19:00 widzowie mogli podziwiać legendarnego skatera Toma Hawka z przyjaciółmi, którzy na specjalnie wybudowanej rampie zaprezentowali swoje sportowe umiejętności.

Uczestnicy Elite Circle z Warszawy, Bydgoszczy i Szwecji spotkali się w Warszawie w samo południe, by rozpocząć przygotowania do powitania gości. Wieczorem wzięli udział w imprezie organizowanej w Klubie Platinium z uczestnikami Gumball 3000. Była to jak mówią uczestnicy - jedna z najlepszych imprez w historii Klubu.

źródło: powersport
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3783
Zdjęcia: 13081
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

29 Maj 2013, 11:49

ja niestety nie widziałem "na żywo", ale jak widzę z opinii to nie mam czego żałować :)
Choć oglądałem zdjęcia i według mnie Batmobil to najciekawsze z tych aut ...
alfarthur
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 100
Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy: 06 05 2009
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: golf II
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1985

02 Cze 2013, 21:35

W Polsce podniecamy się byle czym,a w innych krajach to normalne -takie rajdy...
Kredyty samochodowe i nie tylko -zobacz na stronie !
netman
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Fiat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...

07 Cze 2013, 09:10

Jak wyglądał przejazd tych samochodów przez Warszawę widać na poniższym filmie:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999