Hamulec ręczny na zakręcie! jak to się robi?

Re: Hamulec ręczny na zakręcie! jak to się robi?

05 Mar 2008, 13:30

Opanowanie poślizgu a kontrolowana w nim jazda to dwie różne rzeczy...
Susza tłumi, zagłusza, wywija i o dno wali... Zachwiany... Zachwiany...
SuperFly
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: brać hajs?

05 Mar 2008, 13:48

no niestety

ale można też zapłacić 500 pln za szkołe bezpiecznej jazdy
lub za szkołe driftingu
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jarosław

05 Mar 2008, 21:19

Ja prawka jeszcze nie mam, a ręczny mam już opanowany... aż sam się dziwie:) chodź jak ostatnimi czasy(rok), często zostawałem sam w domu tzn, sam z samochodem to się ćwiczyło :lol: a teraz to każdy zakręt idealni:) tyle ze jeszcze nigdy nie próbowałem na furze z tylnym napędem... :(
sirf3ar
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Nie mam

05 Mar 2008, 22:17

sirf3ar napisał(a):Ja prawka jeszcze nie mam, a ręczny mam już opanowany... ...często zostawałem sam w domu... ....zakręt(z niemieckiego zakręt kurve) idealnie:) ,,,tyle ze jeszcze nigdy nie próbowałem na furze...(a ja nie robiłem tego w windzie)

Ok to było bezczelne:)
A teraz do tematu;)
Ręczny, a drift to dwie różne rzeczy.
nie przesadzaj z prędkością na początku:) znajdź gdzieś lód. (NIE JEDŹ TYLKO NA ZAMARZNIĘTY AKWEN WODNY!!!!) na nim łatwiej poćwiczyć driftowanie. Jeżeli driftujesz na ręcznym pamiętaj o szybkim odpuszczeniu ręcznego. zadługo = zawolno = nici z driftu. Cóż wszystko trzeba wyczuć i wszystko przyjdzie z wiekiem i nabytym doświadczeniem ;)
Ja mile wspominam drift na parkingu BWM m3 coś koło 2 literków, ja nie pamiętać rocznika... mmmm prędkości nie były zabójcze... ale to uczucie, że się driftuje;D Miodzio-lodzio!!:)

tu masz takie miejsce http://wroclaw.hydral.com.pl/30119,foto.html gdzie ja chętnie bym poszalał:)
jazda
Nowicjusz

24 Mar 2010, 18:17

Szkołę driftingu? Możesz jakąś polecić?
ne0
Nowicjusz

Miejscowość: Poland

24 Mar 2010, 23:44

Ja mile wspominam drift na parkingu BWM m3 coś koło 2 literków, ja nie pamiętać rocznika.

puknij się w łeb lepiej a nie głupoty tu wypisujesz, BMW M3 może jeszcze 316??
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany

Miejscowość: Czarna Ziemia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Cascada - nowy kabriolet, atletyczny i uwodzicielski Opel Cascada - nowy kabriolet, atletyczny i uwodzicielski
    Po wielu generacjach kompaktowych kabrioletów na bazie modeli Kadett i Astra, Opel powraca do starszej tradycji kabrioletów, o średnich wymiarach, z czterema miejscami, i miękkim dachem, które są symbolem ...
    Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo? Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo?
    Od pewnego czasu coraz częściej napotykamy określenie "silnik pracujący w oszczędnym cyklu Atkinsona". Na czym polega ten cykl i dlaczego zmniejsza zużycie paliwa? Najbardziej dziś rozpowszechnione czterosuwowe silniki benzynowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI