Hatchback lub sedan do 90 tyś - Benzyna

15 Paź 2022, 11:20

Poszukuje auta do 80-90 tyś w leasing. Głównie interesowała mnie Mazda 6 w silniku 2.5 L 192 ps. Lecz mało jest ich na rynku. Dzisiaj byłem na oględzinach Mazdy z silnikiem 2.0 165 ps w s salonie lecz zawiodłem się bo egzemplarz był bity i wiele rzeczy do zrobienia, w przed przyjazdem salon przekazał , że jest tylko kilka rys użytkowych. Poszukuje cały czas idealnej Mazdy, ale niestety nie jest łatwo. Liczy się dla mnie dynamiczna jazda i bez większej awaryjności. Może być to hatchback typu Focus. Chyba, że macie inne propozycje.0
FORspin
Nowicjusz
 
Posty: 33
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Citroen Jumper
Silnik: 2.2
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

16 Paź 2022, 15:20

FORspin napisał(a):Liczy się dla mnie dynamiczna jazda i bez większej awaryjności.
W większości to będą trasy?

Mazdę 6 ciężko znaleźć bo one rzadko zmieniają właścicieli szczególnie takie do 3-4 lat.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9785
Zdjęcia: 34

16 Paź 2022, 16:16

W tych cenach to bardziej 6-5 letnie wchodzą w grę. Cykl mieszany. Rocznie maksymalnie 15-20 tysięcy.
FORspin
Nowicjusz
 
Posty: 33
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Citroen Jumper
Silnik: 2.2
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Samochody koncepcyjne BMW Design
    Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zawsze wybiegają ...