Honda Accord V 2.0 TDi Opłaca sie robić?

23 Kwi 2016, 07:58

Witam pisze z pytaniem czy opłaca sie robić moja Honde Accord V 2.0 tdi do zrobienia pompa paliwowa turbina i zwieszenie dodam ze auto kupiłem za 1500zł i wymieniłem juz sprzęgło robić dalej czy pozbyć sie na złom i kupić cos lepszego? I czy jak bym zrobił w niej to wszystko to bym troche pojezdził czy raczej cały czas bym w nią inwestował? Prosze o pomoc :)
etyl97
Nowicjusz
 
Posty: 33
Prawo jazdy: 10 02 2013
Auto: Nie mam

26 Kwi 2016, 21:09

etyl97 napisał(a):robić dalej czy pozbyć sie na złom i kupić cos lepszego? I czy jak bym zrobił w niej to wszystko to bym troche pojezdził czy raczej cały czas bym w nią inwestował?

Nie wiemy w jakim stanie jest ten samochód. Jeżeli tylko to co wymieniłeś wymaga naprawy a reszta jest ok to warto zrobić i jeździć. W kazdym samochodzie po kupnie jest coś do zrobienia dlatego zawsze kupując auto powinniśmy mieć przewidziany pakiet startowy :)
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony
    Nissan zaprezentował 22 listopada model NV200 oraz koncepcyjny pojazd e‑NV200 jako taksówkę miejską nowej generacji, przygotowując grunt dla pojazdów zeroemisyjnych w Hiszpanii i zapowiadając dalszy dynamiczny ...