Honda Accord V 2.0 TDi Opłaca sie robić?

Honda Accord V 2.0 TDi Opłaca sie robić?

23 Kwi 2016, 08:58

Witam pisze z pytaniem czy opłaca sie robić moja Honde Accord V 2.0 tdi do zrobienia pompa paliwowa turbina i zwieszenie dodam ze auto kupiłem za 1500zł i wymieniłem juz sprzęgło robić dalej czy pozbyć sie na złom i kupić cos lepszego? I czy jak bym zrobił w niej to wszystko to bym troche pojezdził czy raczej cały czas bym w nią inwestował? Prosze o pomoc :)
etyl97
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 02 2013
Auto: Nie mam

Re: Honda Accord V 2.0 TDi Opłaca sie robić?

26 Kwi 2016, 22:09

etyl97 napisał(a):robić dalej czy pozbyć sie na złom i kupić cos lepszego? I czy jak bym zrobił w niej to wszystko to bym troche pojezdził czy raczej cały czas bym w nią inwestował?

Nie wiemy w jakim stanie jest ten samochód. Jeżeli tylko to co wymieniłeś wymaga naprawy a reszta jest ok to warto zrobić i jeździć. W kazdym samochodzie po kupnie jest coś do zrobienia dlatego zawsze kupując auto powinniśmy mieć przewidziany pakiet startowy :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3341
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Transport ponadnormatywny i jego początki Transport ponadnormatywny i jego początki
    Pojazdy przewożące ciężkie i duże ładunki istniały już w XIX w., jednak dopiero pod koniec lat 20. ub. w. pojawiły się przyczepy, naczepy oraz odpowiednie ciągniki, które można uznać za protoplastów współcześnie ...
    BMW Zagato Coupé 2012 BMW Zagato Coupé 2012
    BMW Zagato Coupé to typowe BMW widziane oczami włoskiej firmy Zagato, specjalizującej się w budowie nadwozi samochodowych. Stylistyka Zagato scala cechy typowe dla konstrukcji obu firm, tworząc rasowe coupé ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wisła zimą
      BMW E36 316i - zdjęcie nr 3
      Focus
      Lexus IS-F - 400+ KM, 500+ NM, 2