Honda Accord V czy coś innego?

Honda Accord V czy coś innego?

12 Kwi 2017, 22:22

Siema, w końcu przyszedł taki czas że pora kupić pierwszy samochód. Cena do 3k. Znalazłem w mojej okolicy Hondę Accord V [link wygasł] . Z tego co wynika to musiałbym dokupić opony letnie + ubezpieczenie.
VIN: SHHCE85200U024686
Mam też na oku Civic-a VI od kolegi [link wygasł]

Oczywiście zaznaczam że jestem totalnie zielony :mrgreen:
Pierwszy samochód, ważne żeby jeździł i był w miarę tani w utrzymaniu, ale też żeby można było nim pośmigać kilka miesięcy :D
Barszczuu1
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 02 2016
Auto: Nie mam

Re: Honda Accord V czy coś innego?

12 Kwi 2017, 22:24

Nie wchodź powyżej segmentu C jak zależy Ci na kosztach utrzymania, Accord odpada.
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Honda Accord V czy coś innego?

12 Kwi 2017, 22:34

Co za przypadek....... Już tłumaczę pochodze z BP kilka lat temu ta honda była moja, sprzedałem ja dla znajomej która jeździła nią ponad 2 lata , auto jej serwisowalem także do zeszłego roku wiedziałem o aucie wszystko. Wtedy było na LBI teraz jest na LB. Widocznie sprzedała. Ogólnie do zeszłego roku auto jak najbardziej do polecenia nic niepokojącego się z nim nie działo podłoga i progi super ( nigdy nie naprawiane) ale tylne reperaturki błotnika były słabe. Za tą kasę warto. Ja to auto jej sprzedałem za 6k
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu
    Może się wydawać, że blisko połowa samochodów użytkowanych przez Polaków to auta z silnikiem Diesla. Ich liczba jest jednak niższa niż sądzi wielu zmotoryzowanych – a co więcej, systematycznie spada. Samochody ...
    Land Cruiser V8 4.5 D-4D Powerboost Land Cruiser V8 4.5 D-4D Powerboost
    Land Cruiser V8 4.5 D-4D Powerboost rozwija moc 318 KM (o 46 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 740 Nm (w zakresie 1800-2800 obr./min., o 90 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Charakterystykę ...

•  
    • TOYOTA LAND CRUISER KZJ73, 3
      Opcja zakupu 1
      Katarzyna Glinka, Renault Megane
      Audi R8 LMS ultra