Honda Accord

15 Sie 2018, 08:49

Została mi polecona Honda Accord, ale nic nie wiem o tym aucie. Z zewnątrz i w środku wygląda przyzwoicie nie powiem, ale nie to jest najważniejsze. Mam kilka pytań a propos tego autka.
1. Szukam silnika benzynowego, który nie będzie mułem i nie będzie spalać niewiadomo ile oraz nadawałby się pod gaz. Pytanie na jakie jednostki zwracać uwagę? Które są mniej, a które bardziej awaryjne?
2. Czy ze skrzynią manualną jest wszytko w porządku? Ponieważ rozważam też Galanta, ale tam ponoć manualna skrzynia daje o sobie znać.
3. Jaką wersję w dobrym wyposażeniu złapie za około 10 tyś.?
4. Wady tych aut? Na co zwracać uwagę przy kupnie, co psuje się najczęściej?
5. Jak z częściami?
Możecie napisać coś od siebie o tym aucie? Jest warte swojej ceny?

Pozdrawiam :D
Fotsyy
Nowicjusz
 
Posty: 9

19 Sie 2018, 08:48

Halo? Nikt nie może odpowiedzieć? :(
Fotsyy
Nowicjusz
 
Posty: 9

19 Sie 2018, 09:11

Fotsyy napisał(a):1. Szukam silnika benzynowego, który nie będzie mułem i nie będzie spalać niewiadomo ile oraz nadawałby się pod gaz. Pytanie na jakie jednostki zwracać uwagę? Które są mniej, a które bardziej awaryjne?


W tym kraju możesz kupić praktycznie tylko 1.8 i 2,0, to samo technicznie tylko o innej pojemności. No i jak to stare chądy mają w zwyczaju mocy na dole maaaaalutko

Fotsyy napisał(a):2. Czy ze skrzynią manualną jest wszytko w porządku? Ponieważ rozważam też Galanta, ale tam ponoć manualna skrzynia daje o sobie znać.


Niby wszystko ok

Fotsyy napisał(a):3. Jaką wersję w dobrym wyposażeniu złapie za około 10 tyś.?


Kupujesz 20 lenie auto a nie konfigurujesz nowe w salonie, bierzesz co będzie w lepszym stanie

Fotsyy napisał(a):4. Wady tych aut? Na co zwracać uwagę przy kupnie, co psuje się najczęściej?


Blacha się psuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fotsyy napisał(a):5. Jak z częściami?


Mamy XXIw, ludzie przebywają po kilka miesięcy w kosmosie, mamy farmy wiatrowe na otwartym morzu a paczki ze stanów przylatują w 3 dni. Naprawdę martwisz się o części do jakiegoś populusa?

Fotsyy napisał(a):Możecie napisać coś od siebie o tym aucie? Jest warte swojej ceny?


Nie jest zła ale zawsze są alternatywy. Ja np wolałbym s40 z pakietem sport
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

19 Sie 2018, 09:14

Accordy zawsze były dobre, nikt Ci złego słowa nie powie chyba że o blacharce, 2 litry lub 1.8 na pewno silniki mało awaryjne.
Vogue
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 177
Prawo jazdy: 14 04 2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Lexus GS 300
Silnik: 3.0 V6 249KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [2018] Peugeot 508
    Peugeot pokazał swoje najnowsze dziecko - 508. Po bezpłciowym poprzedniku w końcu mamy dawkę zadziorności. Nie wiem jak Wam ale mi bardzo podoba się kokpit mimo, że nie jestem fanem dotykowych ekranów oraz piękny tył. ...