Honda Accord

Honda Accord

15 Sie 2018, 08:49

Została mi polecona Honda Accord, ale nic nie wiem o tym aucie. Z zewnątrz i w środku wygląda przyzwoicie nie powiem, ale nie to jest najważniejsze. Mam kilka pytań a propos tego autka.
1. Szukam silnika benzynowego, który nie będzie mułem i nie będzie spalać niewiadomo ile oraz nadawałby się pod gaz. Pytanie na jakie jednostki zwracać uwagę? Które są mniej, a które bardziej awaryjne?
2. Czy ze skrzynią manualną jest wszytko w porządku? Ponieważ rozważam też Galanta, ale tam ponoć manualna skrzynia daje o sobie znać.
3. Jaką wersję w dobrym wyposażeniu złapie za około 10 tyś.?
4. Wady tych aut? Na co zwracać uwagę przy kupnie, co psuje się najczęściej?
5. Jak z częściami?
Możecie napisać coś od siebie o tym aucie? Jest warte swojej ceny?

Pozdrawiam :D
Fotsyy
Nowicjusz

Re: Honda Accord

19 Sie 2018, 08:48

Halo? Nikt nie może odpowiedzieć? :(
Fotsyy
Nowicjusz

19 Sie 2018, 09:11

Fotsyy napisał(a):1. Szukam silnika benzynowego, który nie będzie mułem i nie będzie spalać niewiadomo ile oraz nadawałby się pod gaz. Pytanie na jakie jednostki zwracać uwagę? Które są mniej, a które bardziej awaryjne?

W tym kraju możesz kupić praktycznie tylko 1.8 i 2,0, to samo technicznie tylko o innej pojemności. No i jak to stare chądy mają w zwyczaju mocy na dole maaaaalutko

Fotsyy napisał(a):2. Czy ze skrzynią manualną jest wszytko w porządku? Ponieważ rozważam też Galanta, ale tam ponoć manualna skrzynia daje o sobie znać.

Niby wszystko ok

Fotsyy napisał(a):3. Jaką wersję w dobrym wyposażeniu złapie za około 10 tyś.?

Kupujesz 20 lenie auto a nie konfigurujesz nowe w salonie, bierzesz co będzie w lepszym stanie

Fotsyy napisał(a):4. Wady tych aut? Na co zwracać uwagę przy kupnie, co psuje się najczęściej?

Blacha się psuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fotsyy napisał(a):5. Jak z częściami?

Mamy XXIw, ludzie przebywają po kilka miesięcy w kosmosie, mamy farmy wiatrowe na otwartym morzu a paczki ze stanów przylatują w 3 dni. Naprawdę martwisz się o części do jakiegoś populusa?

Fotsyy napisał(a):Możecie napisać coś od siebie o tym aucie? Jest warte swojej ceny?

Nie jest zła ale zawsze są alternatywy. Ja np wolałbym s40 z pakietem sport
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: służbowe
Silnik: 2.0/170
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

19 Sie 2018, 09:14

Accordy zawsze były dobre, nikt Ci złego słowa nie powie chyba że o blacharce, 2 litry lub 1.8 na pewno silniki mało awaryjne.
Vogue
Początkujący

Prawo jazdy od: 14 04 2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Lexus GS 300
Silnik: 3.0 V6 249KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz
    Badania przeprowadzone przez psychologów wykazują, że większość osób ocenia swoje umiejętności kierowcy jako powyżej przeciętnej, nawet mając świadomość, iż inni oceniliby je niżej. Trenerzy Szkoły Bezpiecznej ...
    Świecąca podsufitka Świecąca podsufitka
    Toyota Boshoku Corp. stworzyła świecącą tkaninę do wykończenia wnętrza samochodów. Materiał jest utkany z optycznego włókna, które emituje światło w dowolnym wybranym kolorze. Technologia LED Źródłem ...

•