Honda Civic 92r. 1,5 16v

25 Sty 2009, 23:42

Witam, mam problem z powyższą Hondą. Po odpaleniu kiedy już się rozgrzeje włącza się tryb awaryjny i silnik nie osiąga obrotów większych niż 3500/min. Wszystkiemu towarzyszy kontrolka check engine. Nie bardzo wiem co moze byc uszkodzone bo ogólnie praca silnika jest bardzo ładna. Może jakiś czujnik?
Ostatnio edytowany przez evilman, 25 Kwi 2010, 22:47, edytowano w sumie 1 raz
evilman
Nowicjusz

• 26 Sty 2009, 00:45

Cześć, miałam podobny problem z Meganą 94r. Pojechałam z tym do elektryka i okazało sie że przewody silniczka biegu jałowego są zamoknięte, po wyszuszeniu wszystko wróciło do normy, popatrz u Siebie na kable może gdzieś dostaje sie woda.

Pozdrawiam
    Jessika.69
    Nowicjusz

Miejscowość: Dębno

26 Sty 2009, 15:05

Czesc. Dzisiaj podmieniłem aparat zapłonowy w moim cudeńku i okazalo sie ze w nim tkwi przyczyna. Bedę szukał nowego.
    evilman
    Nowicjusz

21 Kwi 2010, 19:20

u mnie jest to samo i tez nie wiem co zrobic
    bielik1987b
    Nowicjusz

Miejscowość: brzeg

22 Kwi 2010, 20:11

Moim zdaniem trochę bezsensowne jest wymienianie części i tracenie czasu, diagnostyka komputerowa silnika koszt ok 40zł i wszystko powinno się wyjaśnić.
    PrezesArtek
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
    Przebieg/rok: 25tys. km
    Auto: Audi S8 i Wp11-144
    Silnik: AVP, QG18DE
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2001

22 Kwi 2010, 21:52

do civica Vg lub VIg do 98r można podpinać komputer do woli. musisz zrobić samodiagnostykę poprzez zworkę. uzyskasz w ten sposób za pomocą sygnałów z lampki check engine kod błędu i wtedy znajdziesz przyczyny usterki.
    garret
    Nowicjusz

Miejscowość: warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kredyt samochodowy, pożyczka czy leasing? Jak sfinansować zakup auta
    Jeśli chcesz kupić auto, ale z jakichś względów nie zamierzasz w tym celu wydawać gotówki, możesz skorzystać z kilku dostępnych na rynku produktów finansowych. W poniższym artykule opisujemy i analizujemy ...
    Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe
    Hyundai ujawnia szkice koncepcyjnego modelu HND-9 - sportowego samochodu typu luksusowe coupe. HND-9 jest przykładem stylistyki luksusowego coupe nowej generacji. Nowy Hyundai zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych ...

• 25 Kwi 2010, 12:54

a jak sie robi ta samo diagnostyke
    bielik1987b
    Nowicjusz

Miejscowość: brzeg