Honda slr 650

Honda slr 650

22 Kwi 2007, 11:37

Siemka.Mam 16 lat i nie mam jeszcze prawa jazdy na motocykl,ale w niedalekiej przyszłości zamierzam takie zrobić.I mam już nawet upatrzony motocykl,jest nim Honda slr 650.Chciałbym oczywiście kupić używany bo nie stać mnie na nowy.I chciałbym sie poradzić (was) czy jest jakiś inny motocykl tej klasy który mugłbym wźiąśźć po uwage.I cenowo żeby motocykl był do 7 tyś.
MZ 250 <3
frafel1
Początkujący

Miejscowość: Wołczyn

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...
    Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009