Ibiza 2 FL PILOT OD ZAMKA

Ibiza 2 FL PILOT OD ZAMKA

13 Gru 2017, 18:24

Witam. Jakies 3 miesiace temu kupilem ibize z 2000r, byla w niej wymieniana wkladka od zamka, wiec myslalem, ze pilot nie bedzie dzialal, no i tak faktycznie bylo, na klikanie nie bylo reakcji wiec przestalem probowac, az do dzisiaj, dla zartow nacisnalem sobie pilot i wuala, zadziałało, pospamiłem jeszcze kilka razy otworz zamknij otworz zamknij, bo nie moglem uwierzyc, ze dziala, lecz po jakichs 2 godzinach ide do auta, klikam pilocik a tu nie działa znów. Myślę sobie ze to wina baterii wiec poszedlem, kupilem nowa i wymienilem, klikam i znowu nic. Macie jakiś pomysł, bo troche mnie podjarało to, że pilot moze dzialac, a jest to duzo wygodniejsze niz pchanie kluczyka za kazdym razem, z góry dzięki.
Ssaiyangod
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2016
Auto: Nie mam

Re: Ibiza 2 FL PILOT OD ZAMKA

14 Gru 2017, 15:14

Trzeba sprawdzić, gdzie znika sygnał - czy w pilocie, czy w odbiorniku. Podjedż na warsztat, gdzie zajmują się alarmami, centralnymi zamkami itd i nich ci sprawdzą. Powinni mieć tester. Od razu dodam, że można sprawdzić też zbliżając pilota do radia, ale to nie zawsze działa. Być może też tak, że masz pilota rozkodowanego. Z tym wszystkim napewno ci pomogą we wspomnianym warsztacie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie blokuj skrzyżowania i pasów Nie blokuj skrzyżowania i pasów
    Skrzyżowanie zablokowane przez samochód, który nie zdążył przez nie przejechać np. przed zmianą świateł, to częsty widok. Perspektywa mandatu nie zawsze wystarczy, by zapobiegać takim zachowaniom kierowców. ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•