Ibiza 2 FL PILOT OD ZAMKA

13 Gru 2017, 18:24

Witam. Jakies 3 miesiace temu kupilem ibize z 2000r, byla w niej wymieniana wkladka od zamka, wiec myslalem, ze pilot nie bedzie dzialal, no i tak faktycznie bylo, na klikanie nie bylo reakcji wiec przestalem probowac, az do dzisiaj, dla zartow nacisnalem sobie pilot i wuala, zadziałało, pospamiłem jeszcze kilka razy otworz zamknij otworz zamknij, bo nie moglem uwierzyc, ze dziala, lecz po jakichs 2 godzinach ide do auta, klikam pilocik a tu nie działa znów. Myślę sobie ze to wina baterii wiec poszedlem, kupilem nowa i wymienilem, klikam i znowu nic. Macie jakiś pomysł, bo troche mnie podjarało to, że pilot moze dzialac, a jest to duzo wygodniejsze niz pchanie kluczyka za kazdym razem, z góry dzięki.
Ssaiyangod
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 0- 0-2016
Auto: Nie mam

14 Gru 2017, 15:14

Trzeba sprawdzić, gdzie znika sygnał - czy w pilocie, czy w odbiorniku. Podjedż na warsztat, gdzie zajmują się alarmami, centralnymi zamkami itd i nich ci sprawdzą. Powinni mieć tester. Od razu dodam, że można sprawdzić też zbliżając pilota do radia, ale to nie zawsze działa. Być może też tak, że masz pilota rozkodowanego. Z tym wszystkim napewno ci pomogą we wspomnianym warsztacie.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Polak w czołówce Toyota Gazoo Racing Trophy
    Maciej Dreszer zajmuje piąte miejsce w Toyota Gazoo Racing Trophy na półmetku sezonu. W wyjątkowym pucharze dla kierowców wyścigowych i rajdowych Toyot GT86 pula nagród wynosi 80 tys. euro. Toyota od ...