Ice Road Truckers

Ice Road Truckers

26 Mar 2014, 10:21

A na to patrzycie? Oglądałem sezon jak jeździli po zamarzniętych jeziorach, potem jak jeździli po Himalajach. Mimo, że progarm jest reżyserowany, to można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o świecie - nawet nie wiedziałem, że w Himalajach są takie drogi i jeżdżą tam ciężarówki z towarem. I że są takie osady w takich miejscach. Kierowcy są praktycznie ci sami w każdym "krajobrazie" tego serialu, ale ta kobieta to jest naprawdę odważna - nie dośc, że jeździ ciężarówkami to jeszcze w takich miejscach :)
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Ice Road Truckers

27 Mar 2014, 23:29

Oglądałem to jakiś czas temu na Discovery. Muszę przyznać że jazda po "drodze śmierci" robi wrażenie jak się ogląda, ale jakie musi robić na żywo :) Pewnie zostaje w pamięcie na długo. Jazda po zamarzniętych rzekach też jest niezła i tu jeździło więcej kobiet :)

Polecam wszystkim którzy jeszcze nie oglądali!
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LX - terenowy krążownik Lexus LX - terenowy krążownik
    Najczęściej kupowanymi autami Lexusa są obecnie SUV-y. W Polsce klienci mogą wybrać popularnego Lexusa NX lub większego Lexusa RX, tymczasem za oceanem oferta obejmuje też dwa jeszcze większe modele – GX oraz prekursora ...
    "SKODA Rapid" Nowy wymiar SKODY
    Pod takim hasłem rozpoczęła się właśnie największa kampania reklamowa marki SKODA w tym roku. Hasło reklamowe SKODY odnosi się bezpośrednio do modelu Rapid, który kontynuuje znaną z Octavii i Superba ideę samochodu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      Ciężarówki Mitsubishi Fuso
      Autosacrum 2008
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED