Ile kosztuje indywidualna rejestracja?

Ile kosztuje indywidualna rejestracja?

04 Cze 2009, 22:20

Witam, nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat to padło na ten dział. Chodzi mi o to, ile kosztuje taka rejestracja, że zamiast numerów mam swoją ksywkę lub coś innego, wiecie o co mi chodzi coś typu np. "SHARK" (pierwsze co mi do głowy przyszło). Ile maksymalnie liter mogę dać i ile to kosztuje. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdro
Ostatnio edytowany przez corradovr6, 05 Cze 2009, 22:14, edytowano w sumie 1 raz
proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców
corradovr6
Nowicjusz

Zdjęcia: 3
Miejscowość: wziąć kase

05 Cze 2009, 06:38

Jak dobrze pamiętam to koszt ok 1000zł i nie może być polskich znaków typu Ę, Ą itd. ilość liter chyba 6.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

05 Cze 2009, 11:25

dokładnie 1000zl i 6liter
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Obowiązek używania odblasków i bezpieczeństwo na drodze Obowiązek używania odblasków i bezpieczeństwo na drodze
    Jedną z najważniejszych zasad bezpieczeństwa jest zasada widoczności. Uczestnicy ruchu drogowego powinni zadbać o to, by być widocznym dla innych i sami być jak najlepiej przygotowani do tego, by obserwować drogę i jej otoczenie. ...
    Kompaktowe nowe hatchbacki do miasta – wygoda i niskie spalanie Kompaktowe nowe hatchbacki do miasta – wygoda i niskie spalanie
    Segment C cieszy się w Polsce – wg danych PZPM – bardzo dużą popularnością. Udział rejestracji tego typu aut to 30 proc. całości. Zgodnie z danymi JATO Dynamics najczęściej wybieraną wersją tych samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI