Ile wyniesie mnie koszt OC?

16 Cze 2017, 15:10

Witam. Chcę kupić Ford Mondeo MK3 2.0 Diesel 2003-2004 rok. Mam 20lat prawko jazdy 2 lata.. brak dzieci.. ile mnie wyniesie opłata?
Gaming90
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 05 05 1998
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Mitsubishi
Silnik: 1.3
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

26 Lip 2017, 12:51

Nie wiem czy jest sens pytac się o to na forum. Bo wszystko zależy od tego do jakiej firmy się zgłosisz. I od innych czynników takich jak wiek czy rodzaj samochodu. Sprawdzają jaka jest Twoja historia, czy masz jakieś zniżki. Chociaż przy stażu 2 lata to wielu ich mieć w sumie nie będziesz.

Proponowałbym zadzwonić bezpośrednio do jakiejś firmy ubezpieczeniowej i dopytał sie ile wyliczą Ci koszt ubezpieczenia. Ostatnio ubezpieczałem auto i kupowałem oc plus dodatkowo mini ac. Najkorzystniejsze ceny miała wtedy uniqa.
tomczak78
Początkujący
 
Posty: 172
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

26 Lip 2017, 12:59

Serdecznie zapraszamy do nas! Można samemu wyliczyć składkę przez internet.
mfind
Aktywny
 
Posty: 488
Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40

14 Sie 2017, 07:47

NIKT ci nie powie ile zapłacisz OC oprócz samego ubezpieczyciela. Wysokość OC jest uzależniona od wielu czynników. Prrzed zawarciem umowy ubezpieczyciel zada ci mnóstwo pytań. A od twoich odpowiedzi zależy wysokość ubezpieczenia.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

25 Wrz 2017, 11:55

nie jestm ubezpieczycielem, ogólnie teraz ceny oc i ac poszły w górę dlatego żeby nie utopić niepotrzebnie kasy jak my z żoną to warto sobie sprawdzić np u agenta podajesz dane samochodu i poda ci najkorzystniejsza oferta dla ciebie
kkryspin
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 01 11 1990
Auto: peugeot

30 Cze 2018, 16:25

Chyba ten pęd cen związany z OC w końcu przystopował bo za mojego seata miałem 30 zł mniej niż rok temu więc - w dół. Z drugiej strony zawsze szukam najtańszej oferty przez takie porównywarki. jest to o tyle wygodne, że macie wszystko w jednym miejscu, a wiadomo, że w przypadku OC jedyny ważny element to cena.
DooD
Nowicjusz
 
Posty: 29
Prawo jazdy: 19 08 1988
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Toledo
Silnik: 1,8 20V
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skoda Vision RS - innowacyjne wnętrze
    Usportowione i wykonane z produktów najwyższej jakości – takie jest wnętrze Skody VISION RS. Kompaktowy, oddający dynamicznego ducha model RS można już teraz obejrzeć na udostępnionych przez markę szkicach i ...

20 Wrz 2018, 15:37

Najlepiej skorzystać z jakieś porównywarki cen OC. Zawsze te 100-200 zł można zaoszczędzić...
Pachlęcie
Nowicjusz
 
Posty: 5

15 Maj 2019, 09:33

Sprawdź sobie Rankomat. Bardzo dużo różnych zestawień. Mi akurat stronka pomogła jak szukałem taniego OC. I faktycznie udało się znaleźć sporo niższą ofertę niż to co płaciłem do tej pory. Wcześniej polisę kupowałem trochę w ciemno, w pierwszej lepszej firmie z brzegu jaka mi wpadła w ręce. Za drugim razem już chciałem bardziej świadomie podejść do tematu i sobie sprawdzić jak to wygląda w różnych miejscach.
Janek77
Nowicjusz
 
Posty: 7

29 Lut 2020, 14:48

Jak chcesz obniżyć cenę OC, to jeszcze do niedawna mieli promki na OC w Millennium (o ile jesteś klientem tego banku).
autodrive
Nowicjusz
 
Posty: 27
Auto: Skoda

20 Paź 2021, 21:35

w vivus jest teraz promocja dla osób korzystających z pozyczek i można dostać 200 zł zwrotu za wykupienie ubezpieczenia pożyczka nie ma żadnych kosztów, jeśli korzystacie pierwszy raz i można szybko spłacić.
bpa
Początkujący
 
Posty: 77
Auto: volvo v40