Instalacja gazowa Lovato - problem

Instalacja gazowa Lovato - problem

27 Sie 2018, 13:46

Witam,
Kupiłem nie dawno auto i mam problem taki,że gdy się chce przełączyć na gaz to przełącznik gazu zaczyna migać i wydawać sygnały. Dodam,że jest to instalacja sekwencyjna i jak wyłączę ją recznie i jade na benzynie i wybije mi 70 stopni temperatury silnika to go już przełączy normalnie na gaz. Poniżej 70 stopni , wyje cały czas i miga i nie przełacza na gaz.
Co to może być ?
bacik0199
Nowicjusz

Re: Instalacja gazowa Lovato-problem.

27 Sie 2018, 18:01

Może być problem z trzpieniem przy reduktorze, ale to tylko przypuszczenia bez oględzin auta będzie ciężko to zdiagnozować.
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie? Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie?
    Choć jazda pod prąd nie należy do najczęstszych przyczyn wypadków, to jej skutki bywają bardzo poważne, ponieważ może ona prowadzić do zderzenia czołowego. Czasem jazda niezgodnie z kierunkiem ruchu bywa efektem nieuwagi, ...
    Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG
    W odpowiedzi na rosnące ceny paliw i duże zainteresowanie klientów w salonach Mitsubishi pojawił się model Colt LPG z wysokiej jakości instalacją gazową firmy STAG. Jednocześnie w ofercie jest już dostępny Colt 2012 ...

•  
    • Polski Fiat 125p, 1986 rok
      Linia pordukcyjna Audi TT Roadster w Gyor w fabryce Audi
      Dziewczyny myją samochód
      Honda Civic Type-R