Instalacja gazowa Lovato - problem

27 Sie 2018, 12:46

Witam,
Kupiłem nie dawno auto i mam problem taki,że gdy się chce przełączyć na gaz to przełącznik gazu zaczyna migać i wydawać sygnały. Dodam,że jest to instalacja sekwencyjna i jak wyłączę ją recznie i jade na benzynie i wybije mi 70 stopni temperatury silnika to go już przełączy normalnie na gaz. Poniżej 70 stopni , wyje cały czas i miga i nie przełacza na gaz.
Co to może być ?
bacik0199
Nowicjusz
 
Posty: 5

27 Sie 2018, 17:01

Może być problem z trzpieniem przy reduktorze, ale to tylko przypuszczenia bez oględzin auta będzie ciężko to zdiagnozować.
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 989
Zdjęcia: 6
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

11 Paź 2018, 10:28

Może zmienić instalacje? Na optimagas com znajdziesz dobrą instalacje gazową, jak i kontakt do instalatorów, którzy Ci ja zamontują. Na podanej stronie znajdziesz wskazane placówki, które się tym trudnią. Mam ich instalacje i u mnie wszystko gra, wiec może to w niej problem.
Romek1985
Nowicjusz
 
Posty: 19
Prawo jazdy: 01 03 1985
Auto: Ford Fiesta

11 Paź 2018, 19:46

Cóż za godna porada, zainwestuj 2000 zł bo po co naprawić. Ciekawe czy jak przepala Ci się żarówka w aucie idziesz do salonu i kupujesz nowe auto?
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 989
Zdjęcia: 6
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Concept CS 2007
    BMW Concept CS to wizja czterodrzwiowego samochodu, który łączy w sobie prestiż luksusowego Gran Turismo z fascynującym urokiem sportowego samochodu o wysokich osiągach. Ekspresyjny design, wyselekcjonowane materiały ...