Instrukcja naprawy turbosprężarki

Instrukcja naprawy turbosprężarki

19 Sty 2012, 18:49

Szanowni forumowicze zwracam się do was z prośbą o udostępnienie mi instrukcji lub planu konspektu naprawy/regeneracji dowolnej turbosprężarki. Jeśli ktoś jest w posiadaniu takowych materiałów lub wie gdzie się one znajdują, będę wdzięczny za pomoc. Materiały mam zamiar wykorzystać do pracy można by rzec naukowej. Kontaktowałem się z kilkoma warsztatami zajmującymi się tego typu naprawami jednak nikt nie potrafił lub nie chciał mi pomóc. Czy są to aż tak strzeżone, poufne informacje?
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
zippi
Nowicjusz

Miejscowość: vxcv

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a. Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. ...
    Maksymalna sprawność i osiągi w hybrydowym BMW 3 Maksymalna sprawność i osiągi w hybrydowym BMW 3
    Całkowicie elektryczny tryb jazdy dostępny do prędkości 75 km/h. Tryb jazdy wybiegiem z wyłączonym silnikiem spalinowym może być aktywowany do prędkości 160 km/h. Funkcja start-stop w wersji hybrydowej, przy klimatyzacji ...

•