Instrukcja naprawy turbosprężarki

Instrukcja naprawy turbosprężarki

19 Sty 2012, 19:49

Szanowni forumowicze zwracam się do was z prośbą o udostępnienie mi instrukcji lub planu konspektu naprawy/regeneracji dowolnej turbosprężarki. Jeśli ktoś jest w posiadaniu takowych materiałów lub wie gdzie się one znajdują, będę wdzięczny za pomoc. Materiały mam zamiar wykorzystać do pracy można by rzec naukowej. Kontaktowałem się z kilkoma warsztatami zajmującymi się tego typu naprawami jednak nikt nie potrafił lub nie chciał mi pomóc. Czy są to aż tak strzeżone, poufne informacje?
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
zippi
Nowicjusz

Miejscowość: vxcv

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hybrydowe 4x4 Lexusa - RX, NX, UX Hybrydowe 4x4 Lexusa - RX, NX, UX
    Japoński producent samochodów klasy premium, który wraz z wprowadzeniem w 1989 roku flagowego Lexusa LS podbił segment aut reprezentacyjnych limuzyn, w niespełna dekadę później de facto stworzył kategorię ...
    Najważniejsze zmiany w ubezpieczeniach OC Najważniejsze zmiany w ubezpieczeniach OC
    11 lutego 2012 roku nastąpiła nowelizacja w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Przepisy te obowiązują już wszystkich posiadaczy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf Sportsvan
      Men's Day 2009
      BMW X5 E53 wymiana przełącznika wycieraczek, 5
      Men's Day 2010