Interfejs do instalacji LPG

Interfejs do instalacji LPG

04 Paź 2010, 12:55

jako że powoli dochodzę do wniosku że nikomu się nie chce ustawić porządnie instalacji LPG
(wsiąść pojeździć zrobić to konkretnie raz a dobrze) i jazda z tymi ustawieniami to totalna porażka :evil: (albo wpitala 2 razy więcej gazu niż benzyny albo gaśnie co światła lub wręcz po wciśnięciu sprzęgła) mam pytanie jak zrobić ewentualnie gdzie kupić interfejs diagnostyczny do instalacji,
programy do regulacji są dostępne na stronach producenta więc to nie problem ale co z resztą? co potrzebuje?

wiem że łatwiej podjechać do gazownika.... tyle że już mnie trafia to jeżdżenie do "fachowców"

instalacja IV generacji sterownik Stefanelli do V6
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe Nowe Audi S3 Sportback - oszczędne, szybkie i komfortowe
    Moc 221 kW (300 KM) i moment obrotowy 380 Nm, sprint od zera do 100 km/h w pięć sekund – nowe Audi S3 Sportback oferuje najlepsze osiągi w swojej klasie. Charakteryzuje się też wzorcową efektywnością: silnik 2.0 TFSI ...
    Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach
    Audi RS 5 Cabriolet miało swoją polską premierę na targach Poznań Motor Show 2013. Teraz, ten sportowy i bardzo elegancki model jest dostępny w salonach sprzedaży Audi na terenie całego kraju. Nowe dynamiczne Audi kosztuje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009