Jak czyścić skórzaną tapicerkę

03 Lis 2019, 14:09

Czyszcząc fotele samochodowe najlepiej wykorzystać do tego specjalistyczne środki do czyszczenia tapicerki skórzanej. Takim produktem jest CleanTech Leather QD która zapewnia skórze delikatność, oraz naturalny matowy wygląd.
Piter1
Nowicjusz

04 Lis 2019, 11:36

Tu większość droższych środków sprawdzi się jak odpowiednio je będziemy aplikować. Ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry na fotelach przed taką aplikacją. Ja tego nie zrobimy to nawet najlepszy środek nie pomoże.

Zerknij sobie tez do tego tematu na forum czym-czyscic-tapicerke-vt38261.htm
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

21 Sty 2020, 16:56

Witam,
A macie może jakieś eko pomysły jak wyczyścić skórę? i jak dbać o skórzane fotele żeby się nie zdzierały. Im mniej chemii dla mnie tym lepiej. Może znacie jakieś takie produkty?
artur66
Nowicjusz

21 Sty 2020, 17:23

Ja używałem kiedyś szarego mydła, pieluchy tetrowej i szczotki z miękkiego włosia, całkiem nieźle bród schodził. Mydło wcierasz w pieluchę i następnie nią czyścisz fotele do bardziej brudnych miejsc używasz tej szczotki.
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

24 Kwi 2020, 11:31

Odpowiednie kosmetyki samochodowe załatwią problem, trzeba tylko znależć dobrych producentów
Grzegora
Nowicjusz

24 Kwi 2020, 20:03

Mam swoją sprawdzoną od lat metodę; ciepła woda szczotka i mydło-pasta glicerynowe. :piwo:
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: Benzin-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kalkulator ET i szerokości felgi
    Porównywarka ET i szerokości felgi pozwoli wizualnie przedstawić różnice jakie wynikną po zmianie felg. Na tej podstawie jesteśmy w stanie sprawdzić jeszcze przed zakupem czy takie felgi nie będą nam wystawały ...
    Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...

• 29 Kwi 2020, 21:09

A po co samemu ryzykować... Podjedź na jakąś dobrą myjnię ręczną i wyczyszczą ci taką tapicerkę na cacy ;) Tak, takie rzeczy robią na myjniach, a nawet dużo, dużo więcej ;)
    autodrive
    Nowicjusz

Auto: Skoda

• Warto przeczytać