Jak dbać o filtr cząstek stałych?

Re: Jak dbać o filtr cząstek stałych?

05 Sie 2019, 11:08

ja się staram jak mogę :P a czy ktoś się orientuję czyszczenie DPF cena? :) jak to wygląda u Was cenowo ?
jozek91
Obserwowany

• Re: Jak dbać o filtr cząstek stałych?

08 Lis 2019, 20:02

Ja często niestety jeżdżę po mieście co jest zabójcze dla filtra. Ale niedaleko domu mam serwis regeneracji DPF (ul.Strykowska, dla tych co szukają porządnego miejsca) i tam go świetnie czyszczą. Dzięki temu jeszcze nie musiałem decydować się na wymianę. Korzystam z tego dość często, bo zależy mi na środowisku. W mieście powietrze mamy średnie bardzo. Mam satysfakcję, że chociaż odrobinę staram się zminimalizować jego zatrucie.
    Albercik1990
    Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Reflektory światła (full) Top Led, a Basic Led lub Mid Led Reflektory światła (full) Top Led, a Basic Led lub Mid Led
    Jaka jest różnica między światłami głównymi led a nieraz opcja basic led lub mid led (nowa Toyota C-HR wersja Style) Słyszałem, że full led mają światła soczewkowe a przy basic led w Toyocie jest standardowy ...
    Elektryczny Land Cruiser pracuje w kopalni miedzi Elektryczny Land Cruiser pracuje w kopalni miedzi
    Toyota Land Cruiser w wersji elektrycznej już jest – na razie w Australii. Niezniszczalna terenówka Toyoty, bardzo chętnie wykorzystywana w przemyśle ciężkim – w wersji elektrycznej okazała się idealnym ...

•  
    • Warto przeczytać