Jak dbać o filtr cząstek stałych?

05 Sie 2019, 11:08

ja się staram jak mogę :P a czy ktoś się orientuję czyszczenie DPF cena? :) jak to wygląda u Was cenowo ?
jozek91
Obserwowany

• 08 Lis 2019, 20:02

Ja często niestety jeżdżę po mieście co jest zabójcze dla filtra. Ale niedaleko domu mam serwis regeneracji DPF (ul.Strykowska, dla tych co szukają porządnego miejsca) i tam go świetnie czyszczą. Dzięki temu jeszcze nie musiałem decydować się na wymianę. Korzystam z tego dość często, bo zależy mi na środowisku. W mieście powietrze mamy średnie bardzo. Mam satysfakcję, że chociaż odrobinę staram się zminimalizować jego zatrucie.
    Albercik1990
    Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

II edycja programu edukacyjnego dla dzieci Drogowe ABC II edycja programu edukacyjnego dla dzieci "Drogowe ABC"
    Z początkiem marca w przedszkolach w całej Polsce rozpoczęła się II edycja programu edukacyjnego "Drogowe ABC", organizowanego przez firmę Circle K Polska oraz Polski Czerwony Krzyż. Celem inicjatywy, która dotrze ...
    Nowy Nissan LEAF Nowy Nissan LEAF
    Przenosząc technologię Zero emisji na nowy poziom, nowy LEAF produkowany w Europie będzie miał swój światowy debiut w Genewie. Nowy LEAF, który został zaprojektowany i opracowany ze szczególnym uwzględnieniem ...

•  
    • Warto przeczytać