Jak odpowietrzyć chłodnicę w polo 1.0 rok prod. 1995

Jak odpowietrzyć chłodnicę w polo 1.0 rok prod. 1995

18 Lis 2011, 17:31

WITAM!
Pomoże ktoś jak odpowietrzyć chłodnicę. Ostatnio zmieniałem termostat i wylało się trochę płynu chłodniczego. Szukałem odpowietrznika ale nigdzie go nie mogłem znaleźć. pomóżcie gdzie szukać odpowietrznika albo jak w inny sposób odpowietrzyć układ
Maciej216
Nowicjusz

Miejscowość: Jarosław

Re: Jak odpowietrzyć chłodnicę w polo 1.0 rok prod. 1995

19 Lis 2011, 11:17

w tym wozie samo sie odpowietrzyc ma ;)
wlewasz plyn zapalasz auto czekasz 1min dolewasz na max zakrecasz korek .. czekasz az sie wlaczoy wentylator chwile auto musi chodzic... jak sie wlaczy wszystko okej rano nastepnego dniajak zimny uzupelniasz plyn .:)
nie wolno otwierac zbiorniczka jak silnik jest goracy :wink:
HARIBO
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: dublin -kraków
Auto: Ibiza
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW M6 Gran Coupe - wysokie osiągi i luksus BMW M6 Gran Coupe - wysokie osiągi i luksus
    Trzeci wariant nadwoziowy rasowego samochodu sportowego BMW M6 zostanie zaprezentowany światu jako BMW M6 Gran Coupe, dołączając do znanych już modeli Coupe i Convertible. Nowy członek rodziny M6 nie wyrzekł się ani wyjątkowego ...
    Skoda Yeti i Octavia Scout we flocie TOPR-u Skoda Yeti i Octavia Scout we flocie TOPR-u
    SKODA Polska przekazała ratownikom Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dwa kolejne modele - Yeti i Octavię Scout. 15 stycznia 2013 roku nastąpiło oficjalne przekazanie kluczyków do dwóch modeli ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Helikopter - loty wycieczkowe