Jak sprzedać szybko samochód??

04 Sie 2016, 12:55

Według mnie najszybciej sprzedać w skupie, jeżeli zależy Ci na czasie to znajdź jakiś porządny skup w którym sprzedaż samochodu będzie bezproblemowa.
JarekSzanik
Nowicjusz
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 11 06 2013
Auto: Honda CRX

20 Paź 2016, 13:59

JarekSzanik napisał(a):jeżeli zależy Ci na czasie to znajdź jakiś porządny skup w którym sprzedaż samochodu będzie bezproblemowa.
... i prawie za darmo go oddasz. Co wy z tymi skupami macie? Jeździcie takim złomami, że już nikt ich nie chce kupić czy jak? Jak masz auto o które dbasz to nie ma opcji żeby się nie sprzedało!
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

05 Mar 2017, 13:58

W razie gdyby komuś się spieszyło lub po prostu komuś się nie chce spotykać z klientami - polecamy się! Ceny oczywiście nieco niższe niż rynkowe ale staramy się podchodzić do tego rozsądnie
Autoteam
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 1980
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: vw

13 Mar 2017, 14:07

Wystawiajcie też ogłoszenia na Ogis. Mają mnóstwo ludzi, ale bardziej chodzi o to, że poza wszystkim można jeszcze dotrzeć do tysięcy ludzi dzięki FB. Oni mają opcje społecznościowe - po prostu jeśli wystawisz ogłoszenie, to zobaczą je twoi znajomi, również znajomi znajomych, co w praktyce oznacza mnóstwo osób....
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa

06 Maj 2022, 16:42

Też długo się zastanawiałem nad kontaktem z jakaś firmą zajmująca się skupem samochodów. Miałem obawy, że zapłacą mało za samochód i bede czuł sie oszukany, tak się jednak nie stało, każdy wie jak ciężko jest sprzedać samochód, a Panowie ze skupu sami przyjechali, wycenili na miejscu i nie zmuszali do sprzedaży. Wycena była darmowa i niezobowiązująca. Zaskakująco otrzymałem propozycje kwoty naprawdę do zaakceptowania i to bez marudzenia, bez zastanawiania się czy to nie jacys oszuści, bez mycia i przygotowywania samochodu, bez nerwów i umawiania się co dziennie z kimś. Szybko załatwiony temat i kasa na konto legalnie.

Jakby ktoś szukał to na terenie Krakowa polecam skup aut AUTO123
Ostatnio edytowany przez ArteK, 06 Maj 2022, 17:33, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 4.4.e
Michalos
Obserwowany
 
Posty: 1