Jak zostać mechanikiem ?

29 Wrz 2021, 18:16

Cześć
Chciałbym zostać mechanikiem albo nauczyć się naprawiać samochody tylko mam taki problem że skończyłem liceum i nikt nie raczej mnie nie zatrudni a gdy pytam o nauke zawodu to mówią mi że bez umowy , ubezpieczenia itd to nie chcą .Macie jakieś pomysły na nauke zawodu mechanika ?
arturo107
Obserwowany
 
Posty: 2

29 Wrz 2021, 19:38

kupić starego gruza, popsutego, starej technologii i za pomogą internetu powoli dochodzić celu. Staże, darmowe praktyki u mechaników i dużo dużo czytania i przeglądania forów
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16132
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

30 Wrz 2021, 13:48

Tylko jak można mieć darmowe praktyki u mechaników skoro byłem u jednego to powiedział że jak coś się stanie to będzie problem bez ubezpieczenia a na ,,dziko" on nie chce
arturo107
Obserwowany
 
Posty: 2

30 Wrz 2021, 14:14

Idź do szkoły o profilu mechanik/elektromechanik samochodów osobowych a w między czasie będzie mógł załapać się na praktyki.

Jakieś szkoły policealne na pewno znajdziesz o takim profilu.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9741
Zdjęcia: 34

30 Wrz 2021, 20:23

arturo107 napisał(a):skoro byłem u jednego to powiedział że jak coś się stanie to będzie problem bez ubezpieczenia a na ,,dziko" on nie chce
nikt Ci nie mówi żebyś z nimi grzebał a zwyczajnie się przyglądał raz na jakiś czas cos przytrzymał. Warto się za kolegować z kolegami po fachu
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16132
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4