Jaką nawigacje wybrać ??

13 Gru 2007, 10:52

Czyli wychodzi na to,że lepsza jest nawigacja,która łączy się z satelitą,żeby ustalić gdzie jestem i żeby na ekraniku migała ta strzałeczka,która symbolizuje mnie.
Jeszcze żeby tylko jakiś miły głosik mówił,gdzie mam skręcić lub jakieś inne informacje...
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

13 Gru 2007, 10:56

Czyli lepsza jest taka,która łączy się z satelitą,żeby na ekraniku migała ta strzałeczka,która pokazuje mnie,gdzie obecnie jestem.
Jeszcze żeby tylko jakiś miły głosik mówił,gdzie mam skręcić i inne info...
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

15 Gru 2007, 20:03

no wychodzi na to ze tak... ja sama szukałam i zernij tu --_> http://www.swiatgps.pl/szukaj.xml?searc ... na&x=0&y=0
z tego co widze to jest to odrobine drozsze cacko od zwyklej nawi z wgrana mapa...
Sarah
Nowicjusz
 
Posty: 20

15 Gru 2007, 22:03

W niektórych (a może w większości nie wiem)można wybrać głos męski lub kobiecy.
Jacek
jaceknie
Początkujący
 
Posty: 56
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

17 Gru 2007, 01:12

uuu...
raz jechałam z kolega i nadawał ciagle hołowczyc... i naśmieszniej bo nie umieliśmy tego zciszyć... całą droge z warszawy do mikołajek nadawał i powiem szcezrze ze nerwy mi wysiadały... :P
Sarah
Nowicjusz
 
Posty: 20

02 Sie 2011, 23:05

Mam tą nawigację 7 cali: http://droptrend.com/product-pol-222-NA ... 1071-.html i jestem z niej bardzo zadowolony.
Standardowo wgrana mapa Polski jest dobra, nie ma większych problemów z wyszukiwaniem trasy, ani z skokami nawigacji (w niektórych bywają spore różnice), głośniki mówią głośno i wyraźnie, ekran też nie przyprawia mi problemów z odczytaniem tego co chcę wiedzieć (w końcu po to brałem tak dużą).
Do tego nawigacja jest odblokowana, więc jak nie spodoba ci się standardowa mapa to możesz łatwo zainstalować inną.
W sumie polecam zainteresować się tym produktem, nie miałem żadnych problemów z wysyłką.
arekk10
Nowicjusz
 
Posty: 44
Miejscowość: Przemyśl
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Za kierownicą w Dacia Jogger
    Nowa Dacia Jogger ma wszystkie cechy, których poszukują rodziny w samochodach segmentu C: zwrotność, komfort i bezpieczeństwo jazdy. Jogger jest zwrotny i łatwy w codziennym użytkowaniu. Kabina jest dobrze wyciszona ...

17 Sie 2011, 17:47

Osobiście za nawigacje służy mi Navigon 40 Easy - patrząc na ceny wg allegro w granicach 500 zł. Co do aktualizacji nie jestem w stanie powiedzieć, bo jeszcze nie miałam okazji aktualizować map. Ale przede wszystkim Navigon chwale sobie za Asystenta Pasa Ruchu (Active Lane Assistant)[który sie przydaje w dużych miastach], i za przejrzystą mape, pokazuje wszystkie torowiska i odpowiednio wcześnie informuje za ile zmienić pas/kierunek jazdy. No i oczywiście jest opcja informująca o tym ,że przekraczamy prędkość :mrgreen: Ikonka porusza się po ekranie ,tak jak my poruszamy się samochodem :wink: Do plusów jeszcze moge zaliczyć to ,że automatycznie gdy jest ciemno obraz przełącza się na tryb nocny. Nie raz mnie wyprowadziła z sytuacji kiedy nie wiedziałam gdzie mam jechać żeby dojechać do punktu A, nawet jak były objazdy. Może idealna nie jest, ale za taką cene uważam ,że kupujący dostaje całkiem sporo.
Opel.Wir leben Autos.
Maya1990
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 7
Auto: Opel Tigra I 1.4 16V 90KM

17 Kwi 2015, 19:45

Jestem bardzo zadowolony z nawigacji Vordon. Posiadam ją od 3 miesięcy, jednak często z niej korzystam więc myślę, że mogę już ją ocenić. Bez problemu ją zamontowałem, zaktualizowałem (aktualizacje są bezpłatne) i wyruszyłem w podróż. Trafiłem bez problemu. I tak za każdym razem. Polecam.
kamilstachura
Nowicjusz
 
Posty: 9
Auto: Opel Zafira

29 Kwi 2021, 11:03

heja, też myślę o nawigacji, ale posty z 2007 traktuję jako już trochę nieaktualne. Dacie namiar na coś aktualnego? Moja wiedza na ten temat jest dość podstawowa, więc każda podpowiedź będzie cenna. Dzięks.
NORBIfi
Nowicjusz
 
Posty: 4

29 Kwi 2021, 12:11

Napisz jakie masz wymagania? Ma to być osobne urządzenie do nawigacji z mapami? Będziesz je wykorzystywał w samochodzie osobowym? Masz jakiś określony budżet? Mapy mają być tylko na Polskę czy na UE też?
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34

29 Cze 2022, 15:10

Polecamy ten model Nawigacja dla ciężarówki TIR iGO Android Eagle 702 Kruger&Matz
https://efinch.pl/Nawigacja-dla-ciezarowki-tir-igo-android-eagle-7
efinch
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 10 10 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Skoda Roomster
Silnik: 1,4 MPI
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna

03 Lut 2024, 18:40

Używam Sygic, bo fabryczna Audi to jedna wielka porażka.
Bibop
Nowicjusz
 
Posty: 17
Zdjęcia: 1