Jaki samochód do 15000?

07 Wrz 2020, 00:28

Witam. Potrzebuję pomocy w doborze auta. Chciałbym kupić coś do każdy głównie po mieście do 15000. Interesuje mnie głównie hatchback. Wolałbym benzynę. Nie musi być to audi czy BMW. Wręcz przeciwnie. Celuję w najlepszy stosunek ceny do jakości i w miarę niskie koszty utrzymania. Spodobało mi się ostatnio renault Megane III coupe. Sądzicie, że to dobry wybór jak za tę kasę? Ktoś może ma i poleca? Może da się kupić coś lepszego w tych pieniądzach?
Koniował
Nowicjusz
 
Posty: 3

07 Wrz 2020, 09:05

Masz jakieś ograniczenie co do wieku samochodu? Rozumiem że szukasz auta raczej kompaktowego niż małego bo te sprawdzają się najlepiej w mieście.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9765
Zdjęcia: 34

07 Wrz 2020, 09:24

Koniował napisał(a):Spodobało mi się ostatnio renault Megane III coupe


No zaszalałeś,sprawdzałeś po ile chodzą? Bez 22-24k nie ma co podchodzić.

Skąd jesteś?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Wrz 2020, 13:43

Nie wiem jakie to ma znaczenie, ale jestem z Wielkopolski, a dokładnie z Poznania. Oczywiście im samochód nowszy tym lepiej, ale nie mam aż takiego ciśnienia na wiek. Lepszy dobrze zachowany i starszy niż nowszy po flocie. Także tu nie ma zasady. Wolałbym właśnie taki mniejszy samochód. Coś jak właśnie to Megane w coupe. Więcej ograniczeń raczej nie mam. Może aby samochód się fajnie prezentował.Oczywiscie w miarę możliwości. To wszystko. Sprawa jest dosyć otwarta. Stąd ten temat tutaj bo nie mam zbyt dużego pojęcia co byłoby najlepsze w tej kwocie. Dzięki za odpowiedzi.
Koniował
Nowicjusz
 
Posty: 3

07 Wrz 2020, 23:26

Koniował napisał(a):Nie wiem jakie to ma znaczenie


Bo chcę Ci podrzucić jakieś linki..

Zerknij:
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

08 Wrz 2020, 02:09

Suzuki Swift nie wygląda jakby miał na wyposażeniu magnes. Nie odpowiadałby mi raczej taki samochód. Jest za mały. Corolla naprawdę spoko, ale da się wyrwać dobrze zachowany egzemplarz sporo taniej. Może nie z końca produkcji, lecz o tę 3 lata starszy. Wiem, że pewnie technicznie igła w tej cenie, ale moim zdaniem nie. Wiem, że 15000 to nie jest może zbyt dużo. Jeśli mielibyście podać mi jakieś modele, na które mogę zwrócić uwagę to jakie by to były? Jesteś pewny, że to renault Megane coupe w tej cenie nie wypali?
Koniował
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sala koncertowa na czterech kołach
    Czasy klasycznego radia AM/FM i stosów kaset magnetofonowych zdolnych zaspokoić większość muzycznych potrzeb kierowcy dawno już minęły. W najnowszym Lexusie LS można znaleźć nie tylko styl nawiązujący do japońskiej ...

08 Wrz 2020, 08:05

Megane coupe nie wypali w tej cenie, benzynki wolnossące zaczynają się od 18 tysięcy, taniej są tylko diesle i auta świeżo ściągnięte z Niemiec.

Do 15 tysięcy popatrz na:
Opel Astra H 3d (1.8/2.0)
Ford Focus Mk2 np.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

08 Wrz 2020, 09:28

Mi na myśl przychodzą jeszcze takie dwa auta.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012